پرش به

تصویر
- - - - -

با سلام

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 08 آوریل 2015 - 06:43

sinar77
+37
  • %60██████▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 67 ارسال
    Last Visit ژوئیه 22 2015 08:02
  • Slogan : we are anonymous

میشه کمکم کنید

من ای پی کسی رو دارم 

ولی چون پورت 23 و 80 بازنیست نمی تونم کازی کنم

میشه کمکم کنید

#2 ارسالی 08 آوریل 2015 - 11:12

Mr.Khatar
+5,359
  • Anonymous
  • Leaders
  • 1,595 ارسال
    Last Visit
  • Slogan : Hello Security
  • Country :
  • Name : who am i

@sinar77

دوست گرامی اینجا مگر جای باز کردن تاپیک با موضوع پرسش و پاسخ هست؟

سوال خودتون رو کامل شرح دید تا در صورت توانایی پاسخ ارائه شود

منتقل شد.

موفق باشد

We Are Iranian Aonymous

:biggrin:

Google is a Game For Us

#3 ارسالی 08 آوریل 2015 - 11:32

rising
+417
  • استاد هک و امنیت شبکه
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit ژوئن 16 2016 09:52
  • Slogan : شانسم رو خودم میسازم
  • Country :

میشه کمکم کنید

من ای پی کسی رو دارم 

ولی چون پورت 23 و 80 بازنیست نمی تونم کازی کنم

میشه کمکم کنید

شما اون آی پی که دارین آی پیه ولید مودم قربانی هستش.

الآن تمام آی اس پی ها اومدن و تمام مشترک های اینترنتشون رو پشت NAT انداختن و از طریق DHCP اومدن بطور اتوماتیک هرطری یه آی پی ولید رو اختصاص میدن به هر نفر.اما مشکل اینجاست که پشت هر آی پیه ولید ، یه آی پیه اینولید تعریف میشه که این همون مکانیزم کاری سرویس NAT هستش.حالا این یعنی چی؟

مثلا شما توی خونه یه کامپیوتر رو میزی داری ، یه لپ تاب داری ، یه موبایل و یه تبلت.شما میتونی از همه ی این دستگاه ها با یه سرذویس اینترنتی به اینترنت متصل بشین اما فقط از یه آی پیه ولید استفاده کنین در حالیکه تو شبکه ی لوکالتون برای هر آی پی یه آی پیه اینولید تعریف شده که اون آی پی ، آی پیه کامیپوتر هستش.

اینارو گفتم که بدونی شما الآن آی پی که دستت داری آی پیه مودم هستش و نه سیستم قربانی ، پس طبیعتا جنابعالی نمیتونی کامپیوتر قربانی رو اسکن کنی و Hack.

پس شما پورت های یک مودم رو شناسایی کردی.

شما برای Hack کردن قربانی تو چنین شرایطی سه تا راه حل داری.

یکی اینه که مودم رو Hack کنی و بعدش به قسمت DEVICES بری و اونجا یه گزینه هستش به اسم Port Forwarding وارد اون قسمت که شدی تمام کلاینت های اون پشت با آی پیه اینولیدی که متصل هستن ، اونجا نمایش داده میشه به همراه User Agent شون که میتونی بفهمی که از چه سیستمی استفاده میکنن.

حالا یه پورت فورواردینگ میزنی به آی پیه کامپیوتر قربانی و بعدش از اون طریق یه پل زدی به ای پیه اینولید قربانی.حالا میتونی روی اون اسکن هاتو انجام بدی و شروع به Hack کردنش کنی.

راخ دیگه ای که داری اینه که مودمش رو Hack کنی به طوری که بتونی اینسری یوضرنیم و پسوورد مودم رو بدست بیاری که این فکر میکنم ساده ترین کاره امکا خب شرایط خاص خودش رو داره که اگه اینکارو کنی دیگه نیاز به پورت فورواردینگ نیستش و میتونی کاملا اسنیف کنی شبکه ایشون رو و حتی تمام اکانت هایی که وارد میشه بهش رو هم یوضرنیم و پسوورد هاشم بدست بیاری و حتی اطلاعات محرمانه کارت های اعتباری قربانی رو.

راه بعدیش هم اینه که مهندسی اجتماعی کنی که این راه سوم واضحه نیاز به توضیح نداره.از ارسال بدافزارا گرفته تا کارای دیگه.

قفط یه نکته در مورد مورد دوم بگم شما اگه شرایط خاص برای استفاده از یسوضرنیم و پسوورد مودم رو داشتی برای Hack اینترنتش ، بعد از ست کردن حتما گزینه ی REBOT سمت چپ مودم قربانی با توجه به مدلش وجود داره اون رو بزن و بعدش برو کانفیگ مودمت رو ذخیره کن وگرنه اینترنت قربانی به شما تخصیص داده نمیشه.مشکلی که همه دارن تو Hack کردن اینترنت دیگران همین هستش.

آموزش کامل متاسپلویت

بچه ها فقط مصرف کننده ی مطالب نباشین !!!

ما اینجا یه گروه هستیم ، همدیگه رو اینجا ملاقات میکنیم که دانستنی هامون رو به اشتراک بذاریم ;)

#4 ارسالی 09 آوریل 2015 - 08:12

sinar77
+37
  • %60██████▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 67 ارسال
    Last Visit ژوئیه 22 2015 08:02
  • Slogan : we are anonymous

ممنون اطلاعات عالی بود

ولی من بلد نیستم مودم اونو Hack کنم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی