پرش به

تصویر
  • موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 28 مارس 2015 - 02:10

rising
+417
  • استاد هک و امنیت شبکه
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit ژوئن 16 2016 09:52
  • Slogan : شانسم رو خودم میسازم
  • Country :

عرض سلام و خسته نباشید

با توجه به سوالاتی که پرسیده میشد در بحث sql که وقتی تارگتمون رو پسووردش رو میکشیم بیرون بصورت md5 هستش ، چطور میتونیم پسووردش رو به دست بیاریم و یا حالا به هرعلتی ، این شدش که برای اینکه دیگه اینجور سوالارو نداشته باشیم داخل انجمن ، فیلم آموزشی تهیه کردم که با دیدن این فیلم ، شما میتونین از این به بعد MD5 هاتون رو ، خودتون کرک کنین و به کلمه ی مورد نظرتون برسین.

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

آموزش کامل متاسپلویت

بچه ها فقط مصرف کننده ی مطالب نباشین !!!

ما اینجا یه گروه هستیم ، همدیگه رو اینجا ملاقات میکنیم که دانستنی هامون رو به اشتراک بذاریم ;)

#2 ارسالی 02 آوریل 2015 - 08:45

rising
+417
  • استاد هک و امنیت شبکه
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit ژوئن 16 2016 09:52
  • Slogan : شانسم رو خودم میسازم
  • Country :

یه سری دوستان ، بخاطر یه سری مسایل که میتونست مغایرت ورژن سیستم عاملشون باشه و یا چیزی دیگه ، گفتن که این ابزار در سیستم عامل بک ترکشون نیست.

این شد که من نرم افزارش هم براتون اینجا لینک دانلودش رو قرار دادم تا اگه وجود نداشت زش بتونین استفاده کنین.

همچنین میتونین با وارد کردن دستور زیر در ترمینال بک ترک مستقیم از خوده بک ترک دانلود کنین.

آموزش کامل متاسپلویت

بچه ها فقط مصرف کننده ی مطالب نباشین !!!

ما اینجا یه گروه هستیم ، همدیگه رو اینجا ملاقات میکنیم که دانستنی هامون رو به اشتراک بذاریم ;)

همچنین به ;v;, کرک, کرکMD5, کرک کردن پسورد, کرک کردن پسورد کد شده, کرک پسورد های MD5, کرک پسورد هش شده نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP