پرش به

تصویر
- - - - -

کسی نرم افزار هک وای فای برای اندروید نداره

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 21 مارس 2015 - 04:27

atroan
+0
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 3 ارسال
    Last Visit آوریل 19 2015 05:17
من یک نرم افزار Hack وای فای برای اندروید می خوام پنج شش تا هم چک کردم سر کاری بودن هر کی لطف کنه به منم بده‌ و برای عموم هم قرار بده

#2 ارسالی 21 مارس 2015 - 09:37

Turk-Khan
+4,962
  • مدیر کل
  • Leaders
  • 1,426 ارسال
    Last Visit
  • Slogan : Biz varken heckin tadi yok Bu Hayatta Ya Av Ol Yada Avci Ama Ne Olursan Ol Avi Avciya Gotüren Kopek Olma!

عرض کنم برای هک پسورد وای فای هیج نرم افزاریی کارایی نداره

(-_-)We Are Anonymous(-_-)IM Hajeton Khan

Biz varken heckin tadi yok

Bu Hayatta Ya Av Ol Yada Avci

Ama Ne Olursan Ol Avi Avciya Gotüren Kopek Olma!

http://www.iranonymous.org/cc

ast5siwz2lbbnanbp.jpg

:excl: به هیچ عنوان به صورت پیام خصوصی به سوالات شما پاسخ داده نخواهد شد :excl:

https://www.facebook.com/Turk.KhanTabriz

Bizde daha fazla güç var :- :-

#3 ارسالی 21 مارس 2015 - 09:45

Mr.Khatar
+5,380
  • Anonymous
  • Leaders
  • 1,597 ارسال
    Last Visit
  • Slogan : Hello Security
  • Country :
  • Name : who am i

تا جایی که میتونید از این نرم افزار های مجود در برخی از وبلاگ و یا سایت ها استفاده نکنید

برای امنیت خودتون فقط

پشنهاد ما کافه بازار است که تمامی برنامه های سایتشون قبل از پخش اسکن میشن

دوم هم این که برای هک وای فای توسط اندروید باید از روش کرک پسورد استفاده کنید این روش هم امکان داره مدت ها وقتتون رو بگیره و در اخر هم شاید به نتیجه نرسید

در حال حاضر هیچ نرم افزاری جهت این امر وجود ندارد

موفق باشید

We Are Iranian Aonymous

:biggrin:

Google is a Game For Us

#4 ارسالی 22 مارس 2015 - 09:50

rising
+417
  • استاد هک و امنیت شبکه
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit ژوئن 16 2016 09:52
  • Slogan : شانسم رو خودم میسازم
  • Country :

من یک نرم افزار Hack وای فای برای اندروید می خوام پنج شش تا هم چک کردم سر کاری بودن هر کی لطف کنه به منم بده‌ و برای عموم هم قرار بده

شما برای انجام Hack وای فای نیاز ندارین که با تلفن اندرویدتون اینکارو کنین.شما وای فای مورد نظر رو با استفاده از لپ تابتون و یا اگه سیستم خونگی دارین میتونین یه دونه کارت شبکه وای فای تهیه کنین بعد از تهیه کردن شما با تکنیک های مجازی سازی سیستم عامل بک ترک رو اجرا میکنینش و بعد از اجرا کردنش شما نیاز به این دارین که اول بفهمین که از چه نوعی هستش؟

wpa هست یا wpa2 که اگه مورد اولی باشه بخاطر امنیت پایینش نرم افزارایی در بک ترک وجود داره که با تکنیک Packet Tracer میتونه ظرف زمان پنج تا ده دقیقه به پسوورد برسه.مکانیزمش به این شکه که بسته های معلق در اطراف وای فای رو میگیره بعد بازش میکنه و اطلاعات مربوطه رو اگه داشت نگه میداره و اگر نه میره سراغ بعدی، تا جایی که اطلاعات کاملی رو جمع نه و خروجی رو به شما نشون بده.

اما اگه مورد بعدی باشه با توجه به گفته ی دوستمون هیچ نرم افزاری نمیتونه به این شکل شمارو به درخواستتون برسونه.اما اینجا شما با استفاده از ابزار

Air crack

میتونین به خواسته تون برسین.این نرم افزار با استفاده از سوییچ هایی که داره با استفاده از حملات Broat Force میاد و دیوایس مورد نظر رو مورد حمله قرار میده که اگه مودم قربانی فایروال نداشته باشه انقدر ادامه میده تا به جواب برسه.اما اگه فایروال داشتش شما فقط سی دقیقه زمان برای رسیدن به پسوورد دارین.پس باید اول یه سری اطلاعات درمورد صاحب مودم داشته باشین و بعدش با توجه به اطلاعاتی که دارین مثل تاریخ تولد و شماره شناسنامه و شماره تلفن و ... رو با استفاده از یه نرم افزار که من قبلا آموزشش رو برای خان تیم ساختم یه لیست پسوورد درست کنین که بهترین لیست پسوورد رو میتونین کمتر از سه دقیقه درست کنین.

از خان عزیز بخواین که اون فیلم اموزشی رو در اختیارتون بذاره.بگین که فیلم اموزشی ساخت لیست پسوورد که من ساختم رو بهتون بده.میتونه کمکتون کنه.

امیدوارم توضیحاتم به اندازه ی کافی کمک کننده بوده باشه.

تشکر از سوال خوبتون

• Mr.Khatar این پست را پسندیده است

آموزش کامل متاسپلویت

بچه ها فقط مصرف کننده ی مطالب نباشین !!!

ما اینجا یه گروه هستیم ، همدیگه رو اینجا ملاقات میکنیم که دانستنی هامون رو به اشتراک بذاریم ;)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP