پرش به

تصویر
* * * * * 2 رای

[ تاپیک هکر های تازه وارد ]

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
119 پاسخ برای این موضوع

#943 ارسالی 16 مارس 2015 - 11:18

OnE_H4Ck3R
+760
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 769 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Slogan : گرگ ها هرگز رام نمیشوند ، پس از ترک بترس
  • Country :
  • Name : ANONYMOUS

*
پست محبوب

با سلام

در این تاپیک سوالات خود را در مورد امنیت و راههای مقابله با نفوذ بیان کنید .

نکات لازم به توجه :

1. قبل از ارسال سوال از گزینه سرچ استفاده کنید چون ممکنه سوال شما قبلا مطرح شده باشد

SEARCH

2. از ارسال سوالاتی همچون چگونه هکر شویم و Hack را از کجا شروع کنیم بپرهیزید و طبق پستهای اموزشی زیر شروع کنید :

Hack رو از کجا شروع کنم؟

چگونه هکر شویم؟

راهنمایی دوستان تازه کار

3. از ارسال پستهای اسپم اکیدا خودداری فرمایید که با توجه به نوع تخلف با یوزر خاطی برخورد میشود.

ویرایش شده توسط Mr.khatar 13 ژانویه 2016 - 05:53 .
ویرایش به دلیل پاره ای تغییرات

تصویر

ادعای هکری ندارم پس خواهشا شاخ نشو

We Are Anonymous

#11 ارسالی 11 مه 2015 - 04:40

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
    Last Visit ژوئیه 07 2016 01:06
  • Slogan : Fln bye team Id Tele : G0leman
  • Country :
  • Name : AloNe

سلام خدمت دوستان گروه ناشناس عرض کنم که برای تمام این ها زحمت کشیده شده در هر صورت اگه برا حرفه ای چیز ساده ای است شرمنده زیرا مخصوص هکران مبتدی هست با تشکر از استاد خطر!
دورك:inurl:/wp-content/plugins/easy-comment-uploads/upload-form.php

يكي از سايتارو باز كنيد مثل :https://www.fairyhou...upload-form.php

حالا ميتونيد شل يا ديف خود را اپ كنيد
براي مسيراپ هم باس به اخر سايت اين رو اضافه كنيد:/wp-content/uploads/2015/

مثل:https://www.fairyhou...nt/uploads/2015

و حالا ميتونيد شل يا ديف يا... اپ شده خود رو ببينيد
ياحق

Bye From Team Tnx All Members

contact Arazel Bax: @baxarazel

bye all

بیاین چنل ما خوشحال میشیم

#12 ارسالی 11 مه 2015 - 04:40

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

دورك براي اپلود ديفيس و شل

inurl:"/admin/my_documents" وارد یکی از سایتها شوید

مانند

http://www.smugglerscoveislamorada.comو لینک داده شده رو به اخرش اضافه کنید 

/admin/rte_popup_file_atch.asp
به این شکل
ياحق

bye all

#13 ارسالی 11 مه 2015 - 04:41

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

خب از این قسمت به بعد از part 1 به بعد براتون مبتدی توضیخ میدم تا اطلاع کاملی باشه

دررووود

اولین چیزی که به ذهن شما میرسه اینه که هکر کیه و چیکار میکنه؟

هکر:هکر ها هم مثل ما انسانن

فرق هکر ها با انسان های معمولی اینه که اونا با استفاده از دانش برنامه نویسی و سوتی هایی که برنامه نویس های محترم دیگه میدن(خب هر ادمی ممکنه از روی حواس پرتی یا تازه کاری سوتی بده و اونم برنامه نویسی که کار آسونی نیست و وقت زیادی میخواد)باگ هایی پیدا میکنن که با سواستفاده از اونا میشه نفوذ کرد.

خب حالا شما میگید باگ یعنی چی ؟ به چه دردی میخوره؟چطوری ازش استفاده میکنن؟

الان عرض میکنم خدمتتون

باگ:خب احتمالا تمام دوستان کانتر استریک بازی کردید و واژه ی باگ به گوشتون خورده

بله درسته!باگ ها حفره های امنیتی هستن که توسط برنامه نویسان بوجود میان!

خب سوال آخر شما هم جوابش اینه!هر باگی یه روش برای استفاده داره

شما وقتی دروازه بانی بلد باشی مطمعنن شوت کردن هم بلدی!

اینم درست مثل همونه!

یعنی وقتی شما بفهمید یه سایتی چه مشکلی داره میتونید از اون باگ سو استفاده کنید و نفوذ کنید...(باید از پایه شروع کنید تا بتونید دنیای مجازی رو لمس کنید)

خب همونطوری که فوتبالیست ها و همه ی ورزش کار ها و انسان ها دسته بندی میشن هکر ها هم دسته بندی دارن

دسته بندی هکر ها :

1.(هکران کلان سفید)white hat hackers

2.(هکران کلاه خاکستری)gray hat hackers

3.(هکران کلاه سیاه)black hat hackers

4.(هکران کلاه صورتی)pink hat hackers

خب هر کدوم از اینا میتونن یه وظیفه داشته باشنه که در پارت 2 در موردش بیشتر توضیح میدم با تشکر از استاد خطر!

bye all

#14 ارسالی 11 مه 2015 - 04:41

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

اینم پارت 2 که قول داده بودم استفاده کنید!

part2

خب باید بگم که هکر ها قبل از این که کلاه دار بشن یه تخصص و هدف خواصی از کارشون دارن...

خب هدف های اصلیشونم به سه قسمت تقسیم میشن و هرکدوم یه لقب به خودش میگیره...

1.hacker

2.cracker

3.whacker

خب حالا توضیح میدم

هکر:هکر های واقعی هدفشون فقط نشون دادن ضعف های امنیتی هست و از نفوذ کردن به نفع خودشون استفاده نمیکنن

واکر:هدف اصلی آنها از نفوذ استفاده از اطلاعات برای خودشون هست

کراکر:اونا یه گوشه میشینن و خرابکاری میکنن

خب در اصل این سه تا دسته هستن که به شاخه های مختلف تقسیم میشن...

هکر ها بعد از اینکه تصمیم خودشون رو برای یاد گیری مشخص کنن میتونن خودشونو جز یکی از دسته ها بدونن

و بعدشم میتونن کلاه دار بشن

البته کسایی که کلاه دار هستن باید خودشونو ثابت کنن که اینکه فقط ادعاشو کنن...

خب حالا که میخواین کلاه دار بشین باید بدونین که حالا حالا ها خیلی راه دارید..

اما مشکلی نیست این تاپیک برای همین تشکیل شده

خب برای اینکه حجم پارت ها زیاد نشه که هم خسته کننده نباشه و هم نظم تاپیک بهم نریزه من توی پارت بعد راجب رنگ کلاه ها و وظایفشون صحبت میکنم

bye all

#15 ارسالی 11 مه 2015 - 04:42

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

پارت بعدی

part 3

خب همونطوری که گفتم هکر ها/واکر ها/کراکر ها/ برای خودشون کلاه هایی دارن خب حالا من توضیح میدم که هر رنگ چه وطیفه ای داره...

white hat:خب باید بگم در اصل این ها هکر های واقعی هستن یعن هدفشون از نفوذ نشان دادن ضعف های امنیتیه نه سو استفاده کردن برای خودشون...

این هکر ها چیزی نیست که بلد نباشن و همه چیز تمومن و کسایی هم که میخوان جز این دسته باشن باید در مورد همه چیز تحقیق کنن و چیزی نباشه که ازش مطلع نباشن...

_________________________________________________________________________________________

black hat:خب باید بگم این دسته از هکرا خیلی خطرناک هستن ومعمولا حتی به دوستای خودشون هم رحم نمیکنن.پیشنهاد میکنم که به یه هکر کلاه سیاه هیچ وقت اعتماد نکنید چون ممکنه شیطون گولش بزنه و کار دستتون بده...

چون اونا معمولا هکر های قانون مندی نیستن و همیشه خرابی به بار میارن...

البته یه نکته هست که باید بهش توجه کنید و اونم اینه که باکمال احترام اونا اطلاعات و توانایی هاشون از کلاه سفید ها کمتره چون اونا روی یک نقطه ی خواصی تمرکز میکنن و آموزش های کلی رو معمولا کامل یاد نمیگیرن یعنی به قول خودمونی روی یه چیز قفلی میزنن ولی وایت هت های واقعی وظیفه دارن که از تمامی روش های نفوذ آگاه باشند

__________________________________________________________________________________________

gray hat:نام دیگه این گروه Whacker هستش هدف اصلی واکرها استفاده از اطلاعات سایر کامپیوترها به مقصود مختلف هست و صدمه ای به کامپیوتر هایی که در اون نفوذ کردن وارد نمیکنند.
واکر ها کدهای ورود به سیستم های امنیتی رو پیدا میکنن و به داخل شبکه نفوذ میکنن.اما سرقت و خرابکاری کار واکرها نیست.اونها این اطلاعات رو در اختیار مردم قرار میدن.یعنی عموم مردم دنیا.بطور مثال اگر اشتباه نکنم در سال 1994 یک هکر ژاپنی سایت NASA امریکا رو Hack کرد و تمام اسناد محرمانه این سازمان و دزدید و مجانی ریخت رو اینترنت.دمش گرم

________________________________________________________________________________________________________

pink hat:
بهشون Booter هم میگن.بوترها حال بهم زننده ترین بی سواد ترین لوس ترین و..... افرادی هستند که یه ادم میتونه تو عمرش ببینه.اونا فقط میتونن تو سیستم ها اخلال به وجود بیارن یا توی اتاق های گفتگو مزاحم بقیه شن.مثل همین جواد هایی که روم یاهوو رو بوت میکنن بع کلی هم ذوق میکنن.همش از نرم افزار دیگران استفاده میکنن و سواد برنامه نویسی ندارند.ولی همین ها بعضی مواقع میتونن خیلی خطرناک باشند پس نباید دست کم بگیریمشون.میتونن با استفاده از یه نرم افزار و ایجاد ترافیک مجازی در یک پایگاه وب موجب از کار افتادنش بشن بدون اینکه خودشون هم بدونن دارن چیکار میکنن.

bye all

#16 ارسالی 11 مه 2015 - 04:44

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

part 4

خب حالا که اطلاعات عمومیتون به اندازه ای رسید که حداقل چیزای اولیه راجب هکر ها رو بفهمید حالا باید کم کم بریم سمت اصطلاحات...

من تاجایی که بتونم ازشون براتون یه تصویر تهیه میکنم که براتون مبهم نباشه و جای سوالی نمیزارم ولی بازم اگه سوالی داشتید پ خ جوابگو هستم یا میتونید توی تاپیک جامج هکران تازه وارد قرار بدید سوال خودتونو..

برخی از اصطلاحات :

ای پی(ip):IP شماره‌ ایست که به هر کامپیوتر متصل به اینترنت داده می‌شود تا بتوان به‌کمک آن شماره به آن کامپیوترها دسترسی داشت. این عدد برای کامپیوترهایی که حالت سرور دارند (مثلا سایت‌ها) و نیز کامپیوتر‌های کلاینتی که معمولا به روشی غیر از شماره‌گیری (Dial Up) به اینترنت وصل هستند، عددی ثابت و برای دیگران عددی متغیر است. مثلا هر بار که شما با شرکت ISP خود تماس گرفته و به اینترنت وصل می‌شوید، عددی جدید به شما نسبت داده می‌شود. این عدد یک عدد ۳۲ بیتی (۴ بایتی) است و برای راحتی به‌صورت زیر نوشته می‌شود: xxx.xxx.xxx.xxx که منظور از xxx عددی بین ۰ تا ۲۵۵ است (البته بعضی شماره‌ها قابل استفاده نیست که بعدا علت را توضیح خواهم داد). مثلا ممکن است آدرس شما به صورت 195.219.176.69 باشد. حتی اسم‌هایی مثل www.yahoo.com که برای اتصال استفاده می‌کنید، در نهایت باید به یک IP تبدیل شود، تا شما سایت یاهو را ببینید. در IP معمولا xxx اولی معنای خاصی دارد، که بعدا توضیح می‌دهم... فقط این را بگویم که اگر به روش Dial Up به اینترنت وصل شوید، معمولا عددی که به عنوان xxx اول می‌گیرید، مابین 192 تا 223 خواهد بود.این توضیح برای تشخیص کامپیوترهای کلاینت از سرور (حداقل در ایران) بسیار می‌تواند مفید باشد. بعد از اتصال به اینترنت برای به دست آوردن IP خود، از دستور IPCONFIG در command prompt استفاده کنید.

command prompt:

این یک خط فرمان ویندوزی است که کارایی این وسیله همانند ترمینال لینوکس است و برای Hack بسیار از این قسمت استفاده میشود...

_________________________________________________________________________________________

خب حالا از همه ی اینا که بگذریم

شاید وقت من گفتم سی ام دی در ویندوز نقش ترمینال در لینوکس رو داره این سوال برای شما پیش بیاید:

لینوکس چیه؟ترمینال چیه؟

خب در اول کار در مورد لینوکس توضیح میدم...

یک سیستم‌عامل شبه یونیکس و عمدتا سازگار با استاندارد پازیکس است که در اصل تنها یک هسته سیستم‌عامل است و با ترکیب شدن با ابزارها و برنامه‌های دیگر یک سیستم عامل را می‌تواند تشکیل دهد.(هسته لینوکس) بنیاد نرم افزار آزاد به این سیستم‌عامل "گنو/لینوکس" می‌گوید که منجر به بحث نامگذاری گنو(لینوکس) شده است.

در ابتدا لینوکس برای استفادهٔ ریز پردازنده ها با معماری80386 اینتل طراحی شده بود؛ اما امروزه انواع گوناگون معماری‌ها را پشتیبانی می‌کند و در انواع و اقسام وسایل از کامپیوتر شخصی گرفته تا ابر رایانه ها و تلفن‌های همراه به کار می‌رود. این سیستم‌عامل که در ابتدا بیشتر توسط افراد مشتاق گسترش پیدا می‌کرد و به کار گرفته می‌شد، توانسته است پشتیبانی شرکت‌های سرشناسی چون آی بی ام و هیولت پاکارد را به دست آورد و با بسیاری از نسخه‌های خصوصی یونیکس رقابت کند. طرفداران لینوکس و بسیاری از تحلیل‌گران این موفقیت را ناشی از استقلال از فروشنده، کم‌هزینه بودن پیاده‌سازی، سرعت بالا، امنیت و قابلیت اطمینان آن می‌دانند.

_______________________________________________________________________________________________________

ترمینال:اونم یه خط فرمان مثل سی ام دی هست ولی خیلی دستورات بیشتر

کارایی بیشتر

و طرفدار های بیشتری داره 

با تشکر از استاد خطر

برای این ها زحمت کشیده شده اگه ما رو قابل دونستید تشکر فراموش نشه

ذکر منبع فراموش نشه>؟!

bye all

#17 ارسالی 11 مه 2015 - 04:44

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

part 5

ports

ما دو نوع پورت داریم

1.پورت فیزیکی:پورت هایی هستند که قابل لمس کردن هستند.

2.پورت مجازی:اين گونه پورت ها که از اسمشون معلوم است در دنياي مجازي است و ما نمي توانيم آنها را ببينيم .
اما هکرها از پورت دوم یعنی مجازی استفاده میکنن برای نفوذ-بیرون کشیدن اطلاعات و...

پورت مجازی در ساده ترین تعریف، محلی است که داده‌ها وارد با خارج می‌شوند. در مبحث Hack معمولا با پورت‌های نرم‌افزاری سروکار داریم که به هر کدام عددی نسبت می‌دهیم. این اعداد بین ۱ و ۶۵۵۳۵ هستند. معمولا به یک سری از پورت‌ها کار خاصی را نسبت می‌دهند و بقیه به‌صورت پیش‌فرض برای استفاده شما هستند. پورت‌هایی که فعال هستند، هرکدام توسط یک نرم‌افزار خاص مدیریت می‌شوند. مثلا پورت ۲۵ برای ارسال Email است، بنابراین باید توسط یک نرم‌افزار این کار انجام شود و این نرم‌افزار بر روی پورت ۲۵ منتظر (فال‌گوش) می‌ماند. اینجا ممکن است شخصی از فلان نرم‌افزار و دیگری از بهمان نرم‌افزار استفاده کند ولی به‌هر حال پورت ۲۵ همیشه برای ارسال Email است.

_______________________________________________________________________________________________________________

در یکی از روش های وصل شدن یا به گونه ای Hack کردن کامپیوتر های شخصی ( بزودی در تاپیک جامع آموزش سی ام دی آموزشش رو میزارم) از روش تلنت کردن

این روش با ای پی و پورت انجام میشه

ما وقتی ای پی یک سایت و یا یک کلاینت رو بدست میاریم باید چک کنیم و ببینیم که کدوم یکی از پورت های مهمش برای نفوذ باز هست...(اینم بزودی در تاپیک جامع اموزش دیتورات سی ام دی قرار خواهم داد..)

پس نتیجه میگیریم پورت های مجازی خیلی مهم هستند

البته این بحث خیلی گسترده تره ولی خب برای شروع کار کافیه همین اندازه!

با تشکر منتظر پارت بعدی باشید!!!!

bye all

#18 ارسالی 11 مه 2015 - 04:45

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

part 6

خب آقایون ما اومدیم توی پارت 6 ولی هنوز اصطلاحات تموم نشده ...

من تیکه تیکه میزارم که خسته نشید

شما لازم نیس همه رو یک روزه حفظ کنید ولی خب بازم بستگی به انگیزتون داره 

من خودم اولین باری که اومدم سراغ هکری خیلی کوچیک تر بودم و هیچی حالیم نمیشد خخخ

ولی خب علاقه ی من طوری بود که الان این افتخار رو دارم برای شما در این تاپیک فعالیت کنم... امیدوارم استادان مدیران هم مارو قابل بدونند!

ادامه ی اصطلاحات:

خب من در پارت قبلی از تلنت صحبت کردم ولی توضیحش ندادم...

تلنت:
تلنت اولین کاری است که یک هکر برای Hack کردن یک سرور و سایت انجام می دهد تا ببینید پورت های مهمی که حاوی اطلاعات بسیار با ارزش است در اون سایت یا سرور باز می باشد یا خیر تا بدون دردسر نفوذ کنید که دستور اون به این صورت می باشد :
telnet hostname portnum

که Hostname ایپی یا دامنه(آدرس سایت) مورد نظر می باشد و PortNum پورت مورد نظر می باشد .

___________________________________________________________________________________________

(*این دستور رو باید توی سی ام دی تایپ کنید)

پینگ (Ping) :
پینگ دستوری است که با استفاده از اون می تونیم بفهمیم که ایپی یا دامنه مورد نظر ما فعال (Active) می باشد یا خیر و اینکه اگر فعال است مدت زمان رسید بسته های ما به ان چقدر است ؟

دستور پینگ به این صورت می باشد:

ping xxxxx

که بجای XXXXX ایپی یا دامنه(سایت) مورد نظر رو می نویسید .

for example:ping anonymous-sec.org

عکسی برای نمونه ی دستور پینگ:

http://s4.picofile.c...00/Capture8.PNG

(*این دستور رو باید توی سی ام دی تایپ کنید)

شل :

شل در لغت به معنی پوسته است و در سیستم عامل های لینوکس جزء قسمت هایی است که رابط کاربر بین سخت افزار هست.در مفاهیم هکینگ هنگامی که شخص نفوذگر(هکر) با استفاده ابزارها و کارهای خود می تواند به سیستم مورد نظر خود نفوذ کند و کنترل سیستم را به دست بگیره اصطلاحاً می گویند شل گرفته و میتونه تصمیمات خود را عملی گرداند . البته میشه گفت شل یک برنامه به زبان پی اچ پی هست که وقتی به سایت مورد نظر نفوذ میکنیم برای دسترسی بیشتر شل اپلود میکنیم...

برای مثال:ما یه اپلودر توی یک سایت پیدا میکنیم که میتونیم توش عکس اپلود کنیم اما ما با یه مقدار بای پس شل رو اپلود میکنیم و میتونیم دسترسی از سایت یا سرور بگیریم و سایت رو دیفیس و مس دیفیس کنیم...

نمونه ی تصویری از شل که خودم اپلود کردم روی یک سایت...

http://s4.picofile.c...92/Capture7.PNG

بعدا با محیط شل بیشتر اشناتون میکنم

این پارت خیلی حجمش زیاد شد ادامش رو در پارت بعدی ببینید...

bye all

#19 ارسالی 11 مه 2015 - 04:50

Arshia Danger
+821
  • Danger Hacker
  • banned
  • 927 ارسال
  • Country :

پارت اخر امیدوارم تشکر فراموش نشه!

part 7

با عرض سلام و خسته نباشید خدمته همه ی دوستان عزیز

خب باید بعد از یاد گرفتن اصطلاحات یکم بیشتر پیش بریم و بریم سر مبحث های سخت تر 1111.gif

خب هر هکری برای Hack کردن یه هدف خواصی داره(همونطور که دسته بندی شدن)پس شما هم باید یه هدف برای خودتون مشخص کنید و بعد اطلاعات هدف رو در بیارید و با توجه به اونا اتک بزنید...

اول از همه باید بدونید که قربانی ها جز کدوم دسته اند؟

1.کلاینت(client):کلاینت، به کامپیوتری گفته می شود که تقاضایی را از یک سرور دارد. کلاینت در لغتنامه، به معنای مشتری می باشد و مشتری کسی است که تقاضای خدماتی را از سوی فروشنده ای دارد. یک سرور می تواند در آن واحد، به چندین کلاینت (یا بازدید کننده) خدمات رسانی نماید.

2.سرور(server):به کامپیوتری متصل به اینترنت که حاوی یک یا چند سایت باشد سرورمیگویند...

خب Hack سرور خیلی زوده ولی من یه توضیح کوچولو برای شما میدم.. 1111.gif

شما برای Hack یک سرور باید از اون سرور به هر نحوه ای که شده دسترسی کامل بگیرید...

یعنیحالا یا از طریق پنل ادمین و یا اپلودر باید یه شل اپلود کنید و در قسمت پرمیشنpermission شل سطح دسترسی رو به بالاترین سطح یعنی 0777 برسونید...

بعد از این کار باید بک کانکت بگیرید و سپس روت و مس دیفیس کنید...

بعد از اینکه سرور رو مس دیفیس کنید میتونید تمام سایت های زیر مجموعه ی سرور رو دیفیس کنید و در سایت zone-h.org و یا هر سایتی که برای اثبات هست ثبت کنید...

الان شاید خیلیا گیج شده باشن و براشون سخت باشه 1111.gif

نگران نباشید ما فعلا با اینا کاری نداریم اینا فقط یه توضیحه کوچولو بود که فقط یکم اطلاعاتتون بالا بره 1111.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب به نظر من برای اینکه آسون ترین راه رو پیش برید

اول از باگ های ساده شروع برای Hack کردن میکنیم که هم یه حالی کرده باشید و هم اینکه یه تنوع بشه...

Dork: دورک ها سری کدهایی هستند که فرد برای جستوی سریع و دقیق تردر موتور های جستجو گر از آن

استفاده میکند. و هکر ها هم از دانش دورک نویسی سو استفاده میکنن و با استفاده از گوگل و دیگر موتور های جست و جو گر عمل گوگل هکینگ رو انجام میدن

خخخ شاید یکم اعصابتون خورد شده چون یسری از اصطلاحات رو دارم الان توضیح میدن و از قصد اینکارو میکنم که خسته نشید و بعضی از اصطلاحات رو در هنگام کار بهتر یاد میگیرید

شاید الان شما با خودتون بگید گوگل هکینگ یعنی چی؟آیا گوگل رو Hack میکنیم؟ نخیر گوگل هکینگ به معنای استفاده از موتور جست و جو گر گوگل به منظور عمل هکینگ میباشد

گوگل هکینگ در عمله Hack به شما خیلی کمک میکنه که در پارت های بعدی بیشتر باهاش آشنا خواهید شد...

خسته نباشید همه این ها رو باید با تکرار یاد بگیرین هر پارت حداقل یک هفته فشرده تا بتونید مبتدی بودن یه هکر رو دریابید  

با تشکر از اقا خطر و اقا خان برای این متون نزدیک 3 هفته زحمت کشیده شده ! منتظر جایی بودم که بزارم تا دیگران هم استفاده کنند ولی کپی فقط در بخش انواع هکر ها به کار رفته بود همین

با تشکر Arshia [email protected]

bye all

#20 ارسالی 25 ژوئیه 2015 - 01:33

• %20██▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 27 ارسال
    Last Visit سپتامبر 29 2015 12:43

درود دوستان خسته نباشید حالا میشه بفرمایید چطوری باگ یه سایت یا سرور رو پیدا کنیم ؟

بعد اینکه پیدا کردیم چطوری و از چه نوع باگی نفوذ کنیم منظورم با سیستم عامل کالی هس:)

زانو نخوآیم نخوآهیم زد اگر آسمآن کوتآه تر آز قآمتمان باشد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP