پرش به

تصویر

اموزش ساخت کیلاگر برای هک سیستم و پسورد

کیلاگر کیلاگر اندروید کیلاگر برای اندروید کیلاگر چیست کیلاگر قوی کیلاگر جدید کیلاگر 2012 کیلاگر دانلود کیلاگر زئوس کیلاگر حرفه ای دانلود کیلاگر اندروید کیلاگر هک اندروید کیلاگر برای گوشی اندروید نرم افزار کیلاگر اندروید دانلود کیلاگر برای اندروید نرم افزار کیلاگر برای اندروید كيلاگر چيست نرم افزار کیلاگر چیست کیلاگر قوی 2013 کیلاگر قوی و جدید قویترین کیلاگر قویترین کیلاگر دنیا قویترین کیلاگر جهان دانلود کیلاگر قوی دانلود کیلاگر قوی برای هک دانلود قویترین کیلاگر برنامه کیلاگر قوی کیلاگر جدید 2012 کیلاگر جدید دانلود کیلاگر جدید 2013 کیلاگر جدید و قدرتمند جدیدترین کیلاگر كيلاگر جديد دانلود کیلاگر جدید 2012 دانلود جدیدترین کیلاگر دانلود کیلاگر 2012 بهترین کیلاگر 2012 خرید کیلاگر 2012 دانلود کیلاگر 2013 دانلود کیلاگر جدید دانلود کیلاگر حرفه ای دانلود كيلاگر دانلود کیلاگر Rinlogger دانلود کیلاگر قدرتمند دانلود کیلاگر برای هک آیدی دانلود کیلاگر زئوس خرید کیلاگر زئوس

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
42 پاسخ برای این موضوع

#41 ارسالی 20 سپتامبر 2016 - 08:59

ganali
+36
  • %30███▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 31 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Country :
  • Name : محمد حسین

من تروجانی می خوام که سیستم هدف رو ریموت کنه

باید با متااسپلویت پیلود بسازید تا ریموت رو بدست بگیرید 

#42 ارسالی 29 سپتامبر 2016 - 07:56

marty87
+4
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 9 ارسال
    Last Visit اكتبر 24 2016 03:22
  • Country :
  • Name : marty87

سلام، من موفق شدم با نرم افزار mojo logger یک کیلاگر درست کنم! ولی چنتا سوال دارم

اول اینکه چطور میشه این کیلاگر رو کریپشن کرد تا توسط آنتی ویروس شناسایی نشه؟!!

دوم اینکه چطوری مییشه ما خودمون یک نرم افزار درست کنیم مثل mojo logger که بتونیم قابلیت های دیگه ای بهش اضافه کنیم و امکان شخصی سازی رو داشته باشه!

ممنون که سوالاتمو تحمل میکنید :|

درجستجوی یادگیری...

#43 ارسالی 30 سپتامبر 2016 - 03:32

• Professional Hacker
  • Super Moderator
  • 568 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Slogan : SEC_RITY is not complete without U!
  • Country :
  • Name : Mr.s

سلام، من موفق شدم با نرم افزار mojo logger یک کیلاگر درست کنم! ولی چنتا سوال دارم

اول اینکه چطور میشه این کیلاگر رو کریپشن کرد تا توسط آنتی ویروس شناسایی نشه؟!!

دوم اینکه چطوری مییشه ما خودمون یک نرم افزار درست کنیم مثل mojo logger که بتونیم قابلیت های دیگه ای بهش اضافه کنیم و امکان شخصی سازی رو داشته باشه!

ممنون که سوالاتمو تحمل میکنید :|

ج سوال اول : نرم افزار های کریپتر هست که میتونین با استفاده ازونا کی لاگر رو خیلی ساده کریپت کنین بنده خودم از Majix استفاده میکنم واقعا کارش حرف نداره.

ج سوال دوم : خودتون اگر برنامه نویسی بلد باشید جوابتونو دریافت میکنین ( برای نوشتن چنین نرم افزار هایی به دانش برنامه نویسی احتیاج دارید)

تاپیک فوق اسپم شد و از آموزش دور شد. Closed

دیتابیس های مورد نفوذ قرار گرفته

آموزش کامل سیملینک

آپلود شل با هر نوع فرمتی

باگ های ثبت شده here & here

..::Blackwolf_Iran::..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:ph34r: Anonymous Security Team :ph34r:

تصویر

همچنین به کیلاگر, کیلاگر اندروید, کیلاگر برای اندروید, کیلاگر چیست, کیلاگر قوی, کیلاگر جدید, کیلاگر 2012, کیلاگر دانلود, کیلاگر زئوس, کیلاگر حرفه ای, دانلود کیلاگر اندروید, کیلاگر هک اندروید, کیلاگر برای گوشی اندروید, نرم افزار کیلاگر اندروید, دانلود کیلاگر برای اندروید, نرم افزار کیلاگر برای اندروید, كيلاگر چيست, نرم افزار کیلاگر چیست, کیلاگر قوی 2013, کیلاگر قوی و جدید, قویترین کیلاگر, قویترین کیلاگر دنیا, قویترین کیلاگر جهان, دانلود کیلاگر قوی, دانلود کیلاگر قوی برای هک, دانلود قویترین کیلاگر, برنامه کیلاگر قوی, کیلاگر جدید 2012, کیلاگر جدید دانلود, کیلاگر جدید 2013, کیلاگر جدید و قدرتمند, جدیدترین کیلاگر, كيلاگر جديد, دانلود کیلاگر جدید 2012, دانلود جدیدترین کیلاگر, دانلود کیلاگر 2012, بهترین کیلاگر 2012, خرید کیلاگر 2012, دانلود کیلاگر 2013, دانلود کیلاگر جدید, دانلود کیلاگر حرفه ای, دانلود كيلاگر, دانلود کیلاگر Rinlogger, دانلود کیلاگر قدرتمند, دانلود کیلاگر برای هک آیدی, دانلود کیلاگر زئوس, خرید کیلاگر زئوس نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP