پرش به

تصویر

آموزش باگ فایل اینکلوژن در وردپرس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 09 آوریل 2016 - 10:10

rising
+417
  • استاد هک و امنیت شبکه
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit ژوئن 16 2016 09:52
  • Slogan : شانسم رو خودم میسازم
  • Country :

*
پست محبوب

سلام بچه ها.

خسته نباشین.

سال جدیدتون مبارک.

من تو عید پارسال در خدمتتون بودم.الان هم مجدد امسال خدمتتون رسیدم.همین امشب یکی از باگ هایی که تازه ثبت شده و در واقع برای همین سوم عید خودمون بوده رو میخوام آموزشش رو براتون بذارم.

این باگ همونطور که گفتم تازه ثبت شده پس تارگتاش دست نخورده است.من خودمم ثبت نکردم.اعضای تیم دیفیس سایت زحمتشون رو بکشن انشالله.

مورد بعدی که وجود داره لطفا توضیحات داخل فیلم رو حتما بخونن.طوری که فیلم رو استاپش کنین و متن هارو بخونین و مجدد فیلم رو ادامه بدین.

از این باگ فایل اینکولوژن ما روی یکی از نرم افزار های تحت وب که تو این فیلم یکی از افزونه های وردپرس هستش پیاده میکنیم آموزش رو.

دورکش رو هم براتون معرفی کردم داخل فیلم.خلاصه کسایی که کار کردن با این باگ رو بلد نیستنن اگه ببینن فیلم رو براشون خالی از لطف نیستش.

پیدا کردن این باگ داخل یه نرم افزار کار خیلی سختیه ولی برای ما که قراره ازش استفاده کنیم خیلی خیلی راحته.مثل آب خوردنه.فیلم رو ببینین متوجه میشین که بهره برداری از این باگ چقدر ساده است.

در آخر هم یه تبریک سال جدید و یه سلام ویژه هم به دوستای خودم تو این انجمن آقا سامان و آقا حسن دارم.

:x:x:x 

لینک دانلود فیلم:

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

ویرایش شده توسط rising 09 آوریل 2016 - 10:11 .

آموزش کامل متاسپلویت

بچه ها فقط مصرف کننده ی مطالب نباشین !!!

ما اینجا یه گروه هستیم ، همدیگه رو اینجا ملاقات میکنیم که دانستنی هامون رو به اشتراک بذاریم ;)

#2 ارسالی 09 آوریل 2016 - 10:41

rising
+417
  • استاد هک و امنیت شبکه
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit ژوئن 16 2016 09:52
  • Slogan : شانسم رو خودم میسازم
  • Country :

*
پست محبوب

دوستان فقط داستانی که شدش اینه که چون من تازه امشب اومدم نمیدونستم که اکسپلویتش رو آقا سامان گذاشته.و تقریبا اکسپلویت تکراریه.ولی داستانی که هست اینه که این فیلم ویدیوییشه و یه جوراییه توفیق اجباریه دیگه.

فقط کراپی که من گرفتم موقع رکورد کردن فیلم مثل اینکه نوار آدرس نیفتاده.ولی چیز مهمی نیستش.کل مسعله این هستش که شما بعد از اینکه تارگت رو پیدا کردین  تیکه کد مخرب زیر رو به آخرش اضافه میکنین.همین.

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

حالا اگه یه فایل دیگه رو خواستین فراخوانی کنین بجای اسم:

اسم فایل تون رو بزنین.حالا اگه داخل یه مسیر دیگه بود باید ادرس مسیر رو بزنین.

تو اینجا هم این کاراکتر ها:

یعنی چهارتا دایرکتوری بیایین عقب.حالا اگه فایل تون تو سه تا دایرکتوری بود باید یک دایرکتوری رو پاکش کنین.همین.

آموزش کامل متاسپلویت

بچه ها فقط مصرف کننده ی مطالب نباشین !!!

ما اینجا یه گروه هستیم ، همدیگه رو اینجا ملاقات میکنیم که دانستنی هامون رو به اشتراک بذاریم ;)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP