پرش به

تصویر
- - - - -
بسیار مهم

مشکل در ورود به انجمن

بسیار مهم

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 4 هفته قبل

silyutls2
+1,042
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 155 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :
  • Name : no name
سلام‌دوستان
دوستان بعد از یک‌مدت طولانی بنده هر چقدر تلاش کردم نتونستم وارد انجمن بشم امروز بعد از مدتها بصورت اتفاقی با *** رو گوشی انجمن واسم باز شد رو لپ تاپ که اصلا تحت هیچ شرایطی باز نمیشه دوستان خواهشا راهنمایی کنید این مشکل بنده حل بشه
Silyutls

#2 ارسالی 4 هفته قبل

silyutls2
+1,042
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 155 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :
خیلی جالبه با ای پی پاریس میشه وارد شد با ای پی ایران نمیشه یه مدیری پیدا نمیشه این مشکل رو بررسی کنه
Silyutls

#3 ارسالی 4 هفته قبل

Hellish_PN
+1,141
  • Security Expert
  • Moderator
  • 324 ارسال
    Last Visit 9 ساعت قبل
  • Slogan : Love is not for REAL
  • Country :
  • Name : Unknown

سلام

خیلی جالبه با ای پی پاریس میشه وارد شد با ای پی ایران نمیشه یه مدیری پیدا نمیشه این مشکل رو بررسی کنه

دوست گرامی شما ک عضو این انجمنید هنوز نمیدونید وقتی با ایران باز نمیشه ولی با پاریس باز میشه یعنی ف/ی/ل/تره ؟ بعد توقع دارید ما چیکار کنیم دقیقا؟ بریم سایتشونو Hack کنیم خودمونو از فیتر دربیاریم و از این کارای توی فیلم ؟ مشخصه ما هم از ف/ی/ل/تر خوشمون نمیاد ولی فعلا مدیران درگیرند ولی بعدا این مسئله حل میشه .

سلام‌دوستان
دوستان بعد از یک‌مدت طولانی بنده هر چقدر تلاش کردم نتونستم وارد انجمن بشم امروز بعد از مدتها بصورت اتفاقی با *** رو گوشی انجمن واسم باز شد رو لپ تاپ که اصلا تحت هیچ شرایطی باز نمیشه دوستان خواهشا راهنمایی کنید این مشکل بنده حل بشه

ممنون که سوالتونو پرسیدید و برچسب مهم زدید روش :/ ممنون میشم بگید که به یوزر نیم و پسوردتون گیر میده یا یوزر نیم و پس درسته ولی وارد نمیشه یا چی؟

موفق باشید

• silyutls2 این پست را پسندیده است

[ کثیف ترین نوع هیستوری ، تمیز ترینشه]

Contact me:Telegram+Instagram

Hellish_Pn

#4 ارسالی 4 هفته قبل

silyutls2
+1,042
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 155 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :
ببخشید من واقعا نمبدونستم ک انجمن ف/ی/ل/تره خب حالا که ف/ی/ل/تر شده چرا با *** رو لپ‌تاپ‌بالا نمیاد؟ولی با *** رو گوشی بالا میاد ؟
  • Hellish_PN این پست را پسندیده است
Silyutls

#5 ارسالی 3 هفته قبل

Rabinson
+888
  • %100██████████
  • Moderator
  • 181 ارسال
    Last Visit 16 ساعت قبل
  • Slogan : I'M JUST GOOOOD :))
  • Country :

ببخشید من واقعا نمبدونستم ک انجمن ف/ی/ل/تره خب حالا که ف/ی/ل/تر شده چرا با *** رو لپ‌تاپ‌بالا نمیاد؟ولی با *** رو گوشی بالا میاد ؟

خیلی از کانکشن های vpn رو بستن یا باید پورت رو عوض کنید یا از proxy استفاده کنید.

#6 ارسالی 3 هفته قبل

silyutls2
+1,042
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 155 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :

دوست عزیز الان من متوجه نمیشم شما میفرمایید که انجمن ف.ی.لتر شده خوب اگر ف.ی.لتر شده پس چرا وقتی ما میدونیم که کاربرا تنها راه ورودشون به انجمن استفاده از یک ف.ی.لترشکن هست میایم یه سری ای پی کشورها رو برای ورود میبندیم؟اکثر ای پی کشورها توسط خود انجمن وقتی که میخوای وارد بشی مسدود میشه ؟

سوالمن اینکه چرا ؟

• Hellish_PN این پست را پسندیده است
Silyutls

#7 ارسالی 3 هفته قبل

Hellish_PN
+1,141
  • Security Expert
  • Moderator
  • 324 ارسال
    Last Visit 9 ساعت قبل
  • Slogan : Love is not for REAL
  • Country :
  • Name : Unknown

دوست عزیز الان من متوجه نمیشم شما میفرمایید که انجمن ف.ی.لتر شده خوب اگر ف.ی.لتر شده پس چرا وقتی ما میدونیم که کاربرا تنها راه ورودشون به انجمن استفاده از یک ف.ی.لترشکن هست میایم یه سری ای پی کشورها رو برای ورود میبندیم؟اکثر ای پی کشورها توسط خود انجمن وقتی که میخوای وارد بشی مسدود میشه ؟

سوالمن اینکه چرا ؟

سلام سلام سلام خب یکم بحث بهم ریخت بزارید بگم

برای جلوگیری از حملات اون زمان ک ف/ی/ل/تر نبودیم خیلی از ایپی های خارجی رو بسته بودیم برای جلوگیری از اتک و وقتی ف/ی/ل/تر شدیم خیلی سریع و عجله ای تعداد زیادی از ایپی هارو ازاد کردیم و تعدادی مونده

برای همین برای بعضی از فیتر شکنا میاد و برای بعضی نمیاد

برای این منظورم من فک کنم گوشی شما پروتوکول خاصی رو داره ، مثلا بعضی از سری گوشی های الجی جی3 وقتی مرورگری وب میکردی هیچ سایتی براش ف/ی/ل/تر نبود، این احتمال هم هست .

بازم عذر خواهی تلاش میکنیم در اسرع وقت موضوع رو حل کنیم

موفق باشید

یاعلی

ویرایش شده توسط Hellish_PN 3 هفته قبل.

• silyutls2 این پست را پسندیده است

[ کثیف ترین نوع هیستوری ، تمیز ترینشه]

Contact me:Telegram+Instagram

Hellish_Pn

#8 ارسالی 2 هفته قبل

silyutls2
+1,042
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 155 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :

با سلام

از بزرگان انجمن خواهش میکنم که بحث ف/ی/ل/تر کردن ای پی های کشورهای خارجی رو بردارن تا که کاربرا مخصوصا تازه واردا با ورود به انجمن به مشکل برنخورن و با هر ای پی از هر کشوری بدون محروم شدن از سمت سایت وارد انجمن بشن

الان انجمن های دیگه ای هم هستند که ف/ی/ل/تر شدن ولی با این وجود کاربراشون باز میتونن بسادگی وارد شن و تنها سدی که روبر کاربرا هست ف/ی/ل/ترینگ هست نه محرومیت ای پی توسط خود انجمن.

قبول دارم مسائل امنیتی زیادی برای برداشتن ای پی همه کشورها هست ولی در حال حاضر چاره ای نیست اکثر کشورها دارای ای پی با سرعت کمتری هستن و سرعت رو بشدت پایین میارن.

Silyutls

همچنین به بسیار مهم نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP