پرش به

تصویر

اندر حکایت گذر عمر

under ground pace of life trance home زیر خاکی خونه تکونی گذر عمر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 ارسالی 15 آوریل 2018 - 03:44

• %30███▒▒▒▒▒▒▒
  • VIP
  • 36 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Country :
  • Name : /\/\/\/

میخواستم این مطلبو زودتر واستون بزارم ولی خب تو تعطیلات درگیریا اینقد زیاد بود که نشد هر چند معمولا کسایی که با کامپیوتر و لپ تاپ و امثالهم درگیرن معمولا زندگی منظمی ندارن و همیشه تو اتاقشون غوغاست ولی خب به هر حال آخر سال که میشه بخوی و نخوای خلاصه مورد داشتیم مجبور کردن طرفو باید یه خونه تکونی بکنی اما امثال موقع خونه تکونی با یه سری CD که البته اگه بخوایم فارسی را پاس بداریم باید بگم درایو نوری بگیم برخورد کردم اکثرشون به درد نخور بودن داشتم یکی کی نگاه میکردم که با دیدن عکس زیر انگار تمام خاطرات دنیای بزرگ زندگی کامپیوتریم از جلو چشمم رد شد

win98.jpg

بله win98اهل دلاش میدونن حتی اون قاب سی دی هم زی خاکی محسوب میشه و دیگه فک نکنم گیر بیاد با دیدن این یاد دنیای شیرین فلاپی و اینترنت دایل آپ که تقریبا دوتاشون موقع کار کردن ثدای قیژ قیژش گوشمونو اذیت میکرد یادمه یه زمانی سرعت نت اینقدر پایین بود که میزاشتم یه ده دقیقه تا یه سایت خیلی سبک لود بشه شبا که دور از چشم پدر و مادر گرامی میخواستیم به نت وصل بشیم یه جوری باید اون صدای قیژ قیژ مودمو خفه میکردیم تا مبادا از خواب بیدار شن بعد از ویندوز 98 ویندوز 2000 اومد که برا خودش غوغایی بود و با ارزون شدن سی دی رام کم کم فلاپی ها حضورشون کمرنگ شده بود البته تا ویندوز ایکس پی که به نظر شخص خودم نقطه اوج مایکروسافت بود فلاپی ها هم اومدن ولی دیگه کم کم از صحنه روزگار محو شدن و بعدش که دیگه ویندوز 7 و 8.1 و تا به امروزم 10 و البته زندگی لینوکسی حکایت دیگه ای داشت یه زندگی بسیار فرسایشی که اوایل با اوبنتو شروع شد و دستورات و کامندایی که روزهای میگشتیم تا بفهمیم باید چکار کنیم و اون اوایل اصلا گرافیکی به این شت نبود و مخازن نصفه و نیمه ولی قدرت و دسترسی که بهت میدادو نمیشد با ویندوز عوض کرد حاضر بودیم اون زجر کار کردن با اوبنتو رو بکشیم ولی پای ویندوز نسوزیم و بعد ها هم که بک ترک اومد و واقعا نقطه عطف زندگی من از لحاظ ورود به دنیای امنیت و Hack شد وبعد هم که بک ترک اینقد رفت جلو که دیگه اون پروژه رو کنار گذاشتن و با کالی جایگزین کردن . واقعا عمر گران عجب میگذرد به قول شاعر عمر گران میگزد خواهی نخواهی سعی بر آن کن نرود رو به تباهی اما خواجه اهل راز یه جا میاد میکشه زیر تمام این کاسه کوزه ها و میگه بر سر جوی نشین و گذر عمر ببن :D =)) :)) 

پ . ن 1 : با یادآوری این خاطرات و تمام دوستانی که تو این مسیر باهام بودن و هستن وکسایی که کاش الآنم میبودن خیلی دلم گرفت و الآنم که اومدم دیدم انجمن باز رفته زیر ف/ی/ل/تر این بغض بدتر شد واقعا چرا

پ . ن 2 : از حق نگذریم وقتی انجمن میشه جولانگاه یه عده که همش درخواست آموزش Hack میدن و کارای چرت و تبلیغات و بیا تلگرام یادت بدمو این آیدی تلگراممه بیاید بلدم براتون اینستا Hack کنم و تلگرام Hack کنم و این چیزا دیگه انتظار بیشتر از این نباید داشته باشیم 

پ . ن 3 : یه بار انجمن رفت زیر ف/ی/ل/تر که با تلاش دوستان در اومد ولی خب تاثیر خودشو گذاشت و بعد از اون همه بچه ها سرد شدن این بار دوم فک کنم دیگه اینقدی همه سرد شده باشن که دیگه کسی حتی حوصله پیگیری و توضیح دادن برا جماعتی که هیچ چیز از این مسائل نمیفهمن نداشته باشه. ولی امیدورام هر جا که هستید همتون موفق باشید و اگه نشد اون آرمانی که تو زندگیتون هست رو با یه گروه محقق کنید حداقل تلاش خودتونو بکنید و بشید ارتش تک نفره نتیجش مهم نیس خود تلاشه هست که ارزش داره .

پ . ن 4 : اینم آخر بگم که هر چند پانویسا از خود متنه داره بیشتر میشه :)) :D =))ولی یادمه یه زمانی استاد و دوست عزیزم مستر خطر در جواب یکی از دوستان که گفت بیاید یه چت روم بزنیم برا انجمن گفت نمیشه اگه مسئولیتشو خودتون قبول میکنید بزنید حتی منم گفتم چت RC بزنیم باز گفت دوست من نمیشه مسئولیت داره جنبه ندارن لوثش میکنن حالا به اون حرف رسیدم و واقعا میفهمم که چی گفتن.

/.

یا حق 

ویرایش شده توسط Red_w@rn!ng 15 آوریل 2018 - 03:46 .

.Knowledge is Free

.We Are Anonymous

.We Are Legion

.We Do Not Forgive

.We Do Not Forget

.Expect Us

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP