پرش به

تصویر
- - - - -

کمک میخوام خواهشا کمکم کنید!

فوری

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 12 آوریل 2018 - 01:26

• %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 1 ارسال
    Last Visit آوریل 12 2018 09:25
  • Slogan : Rahmani
  • Country :
  • Name : Mohammad
سلام دوستان من تازه ب انجمن شما پیوستم!
از اینکه وقتتون رو گرفتم شرمنده ام چند تا سوال داشتم ک ازتون خواهش و تمنا دارم ک پاسخ بدید ب سوالاتم واقعا گیج و سردرگم شدم!!! سوالاتم ب این گونه هستش👇
1.برای اینکه با ترمینال کالی شروع ب کار کنم باید اول لینوکس رو توی سیستمم بریزم بجای ویندوز و کالی رو روی لینوکس نصب کنم یا خود لینوکس همون کالی هست؟
2.سوال دومم اینه ک از برنامه نویسی چجوری و کجا باید استفاده کنم توی کالی لینوکس ب دردم میخوره؟ کاربردش برای کجا هست و چطور میتونم با استفاده از سورس کدهای باز حرفه ای بشم؟
3. سوال سومم هم اینه ک چطوری با پورت هایی ک تلنت میکنم زبان همه ی اون هایی ک باز هست ارتباط برقرار کنم؟ یا واضح تر بگم چطور زبان همه ی پورتها یاد بگیرم؟
4.و سوال اخرم اینه ک چطور پورت هایی ک بسته هستن و اطلاعات مهمی دارن مثل پورت 445 و ...باز کنم؟ از طریق تزریق شل؟ تزریق شل ب چه نحوی هستش؟
لطفا کمکم کنید واقعا ب کمکتون نیاز دارم ممنونم ازتون😘✌😍

#2 ارسالی 12 آوریل 2018 - 11:49

1doost
+374
  • %60██████▒▒▒▒
  • VIP
  • 66 ارسال
    Last Visit مه 11 2018 02:45
  • Country :

1. می تونی از ماشین مجازی استفاده کنی مثل vmwareو نیاز نیست ویندوز رو کلا پاک کنی توضیحات بیشتر: 

https://fa.wikipedia...ki/ماشین_مجازی 

لینوکس توزیع های مختلفی داره و کالی یکی از توزیع های لینوکس هست توضیحات بیشتر:

https://fa.wikipedia...وزیع‌های_لینوکس

2. اول از همه برو الگوریتم یاد بگیر بعد هدفت رو مشخص کن برای مثال طراحی وب html,css,php,javascript خوبه برای اندروید جاوا خوبه بستگی داره برای چه کاری می خوای. 

3.

https://www.iranonym...ز-طریق-پورت-23/

4. 

https://www.iranonym...-و-باز-کردن-آن/

البته در حدی نیستم که بخوام جواب سوال هاتو بدم دیدم 22 ساعت گذشته کسی جواب نداده.

صبر کن مدیرها بیان یا افرادی که تخصص دارن جواب بهتری میدن

ویرایش شده توسط 1doost 13 آوریل 2018 - 11:33 .

<>

#3 ارسالی 14 آوریل 2018 - 04:46

Rabinson
+877
  • %100██████████
  • Moderator
  • 176 ارسال
    Last Visit 2 هفته قبل
  • Slogan : I'M JUST GOOOOD :))
  • Country :

سلام دوستان من تازه ب انجمن شما پیوستم!
از اینکه وقتتون رو گرفتم شرمنده ام چند تا سوال داشتم ک ازتون خواهش و تمنا دارم ک پاسخ بدید ب سوالاتم واقعا گیج و سردرگم شدم!!! سوالاتم ب این گونه هستش
1.برای اینکه با ترمینال کالی شروع ب کار کنم باید اول لینوکس رو توی سیستمم بریزم بجای ویندوز و کالی رو روی لینوکس نصب کنم یا خود لینوکس همون کالی هست؟
2.سوال دومم اینه ک از برنامه نویسی چجوری و کجا باید استفاده کنم توی کالی لینوکس ب دردم میخوره؟ کاربردش برای کجا هست و چطور میتونم با استفاده از سورس کدهای باز حرفه ای بشم؟
3. سوال سومم هم اینه ک چطوری با پورت هایی ک تلنت میکنم زبان همه ی اون هایی ک باز هست ارتباط برقرار کنم؟ یا واضح تر بگم چطور زبان همه ی پورتها یاد بگیرم؟
4.و سوال اخرم اینه ک چطور پورت هایی ک بسته هستن و اطلاعات مهمی دارن مثل پورت 445 و ...باز کنم؟ از طریق تزریق شل؟ تزریق شل ب چه نحوی هستش؟
لطفا کمکم کنید واقعا ب کمکتون نیاز دارم ممنونم ازتون✌

سلام و خسته نباشید.

اول این که در انجمن از عناوین مناسب برای سوال هاتون استفاده کنید.

دوم این که از سوال هایتان معلوم هست تازه وارد چنین مقوله هایی شده اید پس قبل این که بخواید وارد امنیت و نفوذ بشوید اول باید شبکه رو به خوبی یاد بگیرید و سپس برنامه نویسی و بعد بیاید به سمت یاد گرفتن لینوکس و بعد از یاد گرفتن این ها حالا میتوانید در جهت امنیت و یا نفوذ قدم بردارید.

اگر این مراتب رو به ترتیب یا کلا انجام ندهید همین گنگی در شما باقی خواهد ماند.

سعی کن لینوکس(هر نوع توزیع) رو کنار سیستمت نصب کنید و کار های روزمره خودتو توش انجام بدی(ممکن هم هست چندین بار اطلاعاتت رو حذف کنی یا os رو از بین ببری پس یه backup از اطلاعاتت داشته باش)

رو ترمینال فعلا کار نکنی بهتری رو محیط گرافیکیش باش تا کار کردن باهاش دستت بیاد.

کلا نفوذ یعنی بلد بودن برنامه نویسی. هکر بدون برنامه نویسی اصلا هکر محسوب نمیشه و لینوکس بهترین اما سخت ترین جا برای برنامه نویسی ی.

سوال ۳ و ۴ در کتاب های network+ هست باید خودت بخونی یاد بگیری.

موفق و پیروز باشید.

• 1doost این پست را پسندیده است

همچنین به فوری نیز برچسب خورده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP