پرش به

تصویر
- - - - -

فیشینگ ؟

راهنمایی در مورد فیشینگ

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 2 هفته قبل

satar2
+0
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 1 ارسال
    Last Visit 2 هفته قبل
  • Country :
  • Name : satar

با سلام و خسته نباشید

من چند سالی هست در اینترنت مشغول فعالیت هستم .

کارم بیشتر تهیه نرم افزار موبایل همچنین تورهای مجازی است.

چندی پیش پلیس فتا آمد و تمام وسایل و موبایل مرا برد .به جرم سرقت از بانک

وقتی رفتم پلیس فتا گفتند در دو سه تا از زیر دامنه های شما صفحه فیشینگ پیدا کردیم .

من تا آن روز صفحه فیشینگ نشنیدم اما توضیح دادند برای سرقت اطلاعات عابر بانک است.

گفتم آیا از جایی به این صفحه لینک شدگفتند نه

گفتم صفحه به جایی لینک میشودگفتند نه

گفتم آیا شاکی داشتم مبنی بر سرقتگفتند نه 

نه شاکی نه سرقت نه جرمیفقط این صفحه در سایت شما بود.

گفتند برو تمامی ip های ورودی سایتخودت را بیار

گفتم بلد نیستم اینجا خودتون برید من یوز و پس را میگویم گفتند نه ما نمیتونیم بریم چون فردا پس فردا میگویید ما چیزی اضافه کردیم.

با سرور سرویس دهنده سایت تماس گرفتم گفتن Hack شدی . من وسطای تابستون Hack شدم و به همین خاطر کل سایتم را پاک کردم .هروقت صفحه index سایتم html میسازم Hack میشوم و هرچه پاک میکنم باز می آید.تمامی آن تیکتها در پنل سایت موجود است.

خلاصه جریان را به افسر مربوطه گفتم Hack شدم دو ماه قبل و پاک کردم که او با لبخند گفت با سرویس دهنده هماهنگ شدی و پاک کردی.

و اصلا به این نکته که مورد حمله قرار گرفتم توجه نکرد.

الان حدود یک ماه است تمام وسایل لب تاب و سیستم و گوشی و خط منو گرفت ومی گوید کاری میکنم سه ماه اینجا باشه.

تمام مشتری هام از دست دادم .جلب اعتماد در اینترنت پدر آدم در میاره اما بدون هیچ جرمی همه رفتن.

حتی مشتریانی که کارشان نصفه کاره ماند چون سر تاریخ نتوانستم تحویل بدهم بعلت نبودن سیستم هم قصد گرفتن خسارت دارن.

الان بکلی از همه چیز زده شدم .12 سال بدون خطایی در اینترنت کار کردم اما الان با لج بازی یک نفر زندگیم خراب شد.

برای یک مرد سخته الان با جیب خالی بره خونه .

چهل سال عمر کردم چیزی از Hack و اینها نمیدانم اما فکر میکردم پلیس فتا عادلانه رفتار میکنه.

حتی گفتم وسایل منو بدهید پرونده در جریان باشه تا ثابت بشه قبول نکردند.

وقتی به افسر مربوطه گفتم داخل سیستم من اطلاعات مهم برای مردم است با خنده جواب داد مشکل خودته

بعد از بازجویی گفت فعلا پاشو برو بعد تو پرونده 28 میلیاردی دارم.

بچه ها ، دوستان ، من واقعا نمیدانم الان چکار باید بکنم .یک ماهه مکانی که اجاره کردم برای کار تعطیله ،

امشب هم دارم از لب تاب یکی از دوستان استفاده میکنم و این مطلب را مینویسم.

آیا به این راحتی میتوان یک عمر کار و علاقه را گرفت؟

آیا من جرمی مرتکب شده ام؟

آیا واقعا با یک صفحه که معلوم نیست از کجا آمده و در زیر دامینهای من کپی شده باید تاوان پس بدهم و بیکار بشوم

دوستان ، امنیت در شبکه فقط موارد فنی نیست مورد من هم هست .الان بی امن ترین جا برام اینترنت است .

چون وقتی افسر به من میگوید ثابت کن تو نکردی من چکار کنم ؟چجوری یه مسله را که فنی هست را ثابت کنم ؟

تا جایی که میگوید من آی پی تو را در این سایت پیدا کردم. با تعجب بهش گفتم خوب آی پی من داخل سایت من هست من خودم هر روز به سایتم و پنل مدیریتش میرفتم .وقتی اینو گفتم سکوت کرد و ادامه داد ثابت میکنم تو کردی حالا ببین و کلمه ای که همش تکرار میکنه و می گوید: کاری میکنم به پاچه تو بره.

من ستار محمدی هستم از مازندران. اگر در گوگل // سوابق ستار محمدی // را سرچ کنید رزومه کاریم هست .

لطفا راهنمایی ام کنید کجا برم .  

#2 ارسالی یک هفته قبل

MR.MAGIC
+184
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 152 ارسال
    Last Visit 11 ساعت قبل
  • Slogan : [#I have no claim] [#I Endless see]
  • Country :
  • Name : MR.MAGIC

سلام دوست عزیز 

منظور از فیشینگ فیک پیج پرداخت هستش یعنی شما صفحه پرداخت جعلی قرار دادید اگر میخواید این مشکل حل بشه ادرس صفحه پرداخت محصولات سایتتون رو درست کنیدو برای امنیت بیشتر از پسورد های حداقل 10 کاراکتری برای یوزر و پسورد سایتتون قرار بدید و سعی کنید از کاراکتر های ترکیبی عدد و حروف استفادهکنید حدالامکان از پسوردهایی همچون شش123456789 و امسال این پسورد ها استفاده نکنید نمونه پسورد هایی که تقریبا غیرقابل شکستن هستن:
a1d2m3i4n52017damin
البته هر پسوردی رو میشه بدست آورد اما می تونید از بهترین استفاده کنید.

اگر مامور پلیس فتایی که پرونده شما رو زیر دست داره داره با لج بازی شما رو تحت فشار قرار میده میتونید به سایت پلیس فتا برید و با نوشتن یک شکایت نامه به مسِول پرونده شکایت کنید شاید مسِولش عوض کردن . 

بهر حال قبل از هر کاری صفحه فیشینگ رو اصلاح کنید .

پیروز و سربلند باشید.

• admin00 این پست را پسندیده است

at5b_photo-9651.jpg

:rolleyes: [I Have No Claim] [I Endless See] :rolleyes: 

#3 ارسالی 2 روز قبل

• %100██████████
  • VIP
  • 188 ارسال
    Last Visit یک روز پیش
  • Slogan : دیگران هر چقدر هم که بزرگ باشند در مقابل ما زانو خواهند زد
نه شاکی نه سرقت نه جرمیفقط این صفحه در سایت شما بود. گفتند برو تمامی ip های ورودی سایتخودت را بیار گفتم بلد نیستم اینجا خودتون برید من یوز و پس را میگویم گفتند نه ما نمیتونیم بریم چون فردا پس فردا میگویید ما چیزی اضافه کردیم.

با سلام

.

وقتی با چنین مشکلاتی مواجه میشین یا باید خودتون از قوانین سایبری اطلاع داشته باشید یا یک وکیل بگیرید که آشنا به این کارها باشه مثلاََ

مشاوره دعاوی سایبری - وکیل سایبری

چهل سال عمر کردم چیزی از Hack و اینها نمیدانم اما فکر میکردم پلیس فتا عادلانه رفتار میکنه.

شما خودتون باید مراقب سایت باشید یا با پرداخت هزینه از یک تیم بخواهید این کار رو انجام بده

مثلاََ روزی نیم ساعت وقت میذاشتید برای خوندن مقاله و دیدم فیلم های آموزشی که مرتبط با امنیت سایت و ....هست.

از اطلاعات سایت بکاپ داشته باشید

آیا واقعا با یک صفحه که معلوم نیست از کجا آمده و در زیر دامینهای من کپی شده باید تاوان پس بدهم و بیکار بشوم دوستان ، امنیت در شبکه فقط موارد فنی نیست مورد من هم هست .الان بی امن ترین جا برام اینترنت است . چون وقتی افسر به من میگوید ثابت کن تو نکردی من چکار کنم ؟چجوری یه مسله را که فنی هست را ثابت کنم ؟

الان هم بهتر هست با یک وکیل و مهندس امنیت شبکه مشورت کنید (حضوری باشه بهتر) تا بهتون کمک کنند.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط w1nn3r.http 2 روز قبل.

• admin00 این پست را پسندیده است

w1nn3r.http در تاریخ 16 Jun 2016 - 1:51 عصر گفته استsnapback.png

نصف تاپیک ها حذف و نصف دیگه بسته میشه

آقای عزیزی که این حرف رو زدین - توجه کنین که اگه اینکار از سوی ما مدیران انجام نشه انجمن تبدیل میشه به تالار بحث و گفتمان و کدورت پیش میاد (کمی فکر کنین بعد پست کنین)

درسته,اگر فکر میکردم اینجا نبودم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP