پرش به

تصویر
- - - - -

سوال امنیتی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 3 هفته قبل

Immortals
+10
  • %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit
  • Slogan : be careful
  • Country :
  • Name : Immortals

به نام خدا
درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من 2 تا سوال امنیتی دارم در زمینه Hack
1.وقتی یه هکر یه پیج اینستا یا هر چیز دیه ای رورو کرک میکنه بعد باید چیکا کنه که فتا و هر کس دیگ ای نتونه ردشو پیدا بکنه ؟
2.وقتی یه هکر یه ویروس متاسپلویت میده به قربانی و بعد از انجام کارش باید چیکا کنه که هیچ رد پایی ازش نمونه
ممنون میشم پاسخ بدین

اونی رو Hack کن که حقشه
اونی رو Hack کن که دستش به مال حروم بستس
اونی رو Hack کن که داره حرف و پست و.. ضد انقلابی و اسلامی میزاره
اونی رو Hack نکن که برای نون شبش کار حلال میکنه
اونی رو Hack نکن که درآمد ماهش 200 هزار تومانه و بعد اینستا و نتشو بیای Hack کنی :|
موفق و معید و در پناه حق باشید.

Immortals

Imoortals_persian

#2 ارسالی 3 هفته قبل

MR.MAGIC
+169
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 125 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Slogan : [#I have no claim] [#I Endless see]
  • Country :
  • Name : MR.MAGIC

به نام خدا
درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من 2 تا سوال امنیتی دارم در زمینه Hack
1.وقتی یه هکر یه پیج اینستا یا هر چیز دیه ای رورو کرک میکنه بعد باید چیکا کنه که فتا و هر کس دیگ ای نتونه ردشو پیدا بکنه ؟
2.وقتی یه هکر یه ویروس متاسپلویت میده به قربانی و بعد از انجام کارش باید چیکا کنه که هیچ رد پایی ازش نمونه
ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

1: اولا با سیستم خودتون پیج کرک نکنید و با vps کرک کنید. مک آدرس مجازی سیستمتونو میتونید تغییر بدید ،از شماره واقعی خود و ایمیل واقعی خود برای کانفیرم کردن پیج اینستاگرامی که کرک کرده اید استفاده نکنید.

2. اولا باید جوری ویروس به طرف بدی که اصلا شک نکنه ویروس هست. دوماشما می تونید اطلاعات کپی کنید و به قربانی چیزی در مورد اطلاعات نگید و اونو تهدید نکنید. می تونید چت هایی که با قربانی داشتید رو زود پاک کنید یا از شماره مجازی برای چت با قربانی استفاده کنید.

• Immortals این پست را پسندیده است

at5b_photo-9651.jpg

:rolleyes: [I Have No Claim] [I Endless See] :rolleyes: 

#3 ارسالی 3 هفته قبل

Immortals
+10
  • %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit
  • Slogan : be careful
  • Country :
  • Name : Immortals

سلام

1: اولا با سیستم خودتون پیج کرک نکنید و با vps کرک کنید. مک آدرس مجازی سیستمتونو میتونید تغییر بدید ،از شماره واقعی خود و ایمیل واقعی خود برای کانفیرم کردن پیج اینستاگرامی که کرک کرده اید استفاده نکنید.

2. اولا باید جوری ویروس به طرف بدی که اصلا شک نکنه ویروس هست. دوماشما می تونید اطلاعات کپی کنید و به قربانی چیزی در مورد اطلاعات نگید و اونو تهدید نکنید. می تونید چت هایی که با قربانی داشتید رو زود پاک کنید یا از شماره مجازی برای چت با قربانی استفاده کنید.

سلام

ممنون بابت جواب
ولی در مورد VPS میخاستم بدونم بهتره خارجی شو بخری یا ایرانی؟

ویرایش شده توسط Immortals 3 هفته قبل.

اونی رو Hack کن که حقشه
اونی رو Hack کن که دستش به مال حروم بستس
اونی رو Hack کن که داره حرف و پست و.. ضد انقلابی و اسلامی میزاره
اونی رو Hack نکن که برای نون شبش کار حلال میکنه
اونی رو Hack نکن که درآمد ماهش 200 هزار تومانه و بعد اینستا و نتشو بیای Hack کنی :|
موفق و معید و در پناه حق باشید.

Immortals

Imoortals_persian

#4 ارسالی 3 هفته قبل

E.R.G
+220
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 59 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

ولی در مورد VPS میخاستم بدونم بهتره خارجی شو بخری یا ایرانی؟

بخرید؟!

فکر نکنم با "خریدن" vps بتونید هویتتونو مخفی کنید. چون به هر حال متوجه میشن که vps مربوط به چه سایت یا سروری هست و بعد با یک پیگیری ساده میتونن از سایت پذیرنده بخوان اطلاعات خریدار رو به شکل کامل در اختیارشون بزاره و برای خرید vps هم باید اطلاعات کاملی به سایت پذیرنده بدید. راستش فکر میکنم استفاده از vps های کرک شده بهتر باشه. درسته معایبی مثل احتمال آف شدن، احتمال تغییر رمز توسط ادمین و... هست که بعضی ها قابل حل و بعضی ها هم حل نشدنیه. اما امنیتش از نظر ناشناس موندن مطمئنا بیشتر از vps خریداری شدست. در ضمن اگر هنوز هیچ vps یا سیستم مجازی دیگه ای ندارید بهتره vps توسط سیستم خودتون کرک نشه.

اما در مورد پاک کردن رد پا من خودم یک چند وقتی رو این موضوع کار کردم. یکی از مهم ترین دغدغه ها توی این حوزه فایل های log هستن که تمام ورود و خروج ها رو ثبت میکنن. پس اگر بتونین این فایل ها رو پاکسازی کنید بیشتر مشکلتون برای پاک کردن رد پا حل شده. پاک کردن این فایل هم بسته به تارگتی که سعی دارید با متاسپلویت بهش نفوذ کنید شکل متفاوتی داره. در سرور هایی بر پایه دبیان فایلی با نام auth.log در مسیر var/log/auth.log/ وجود داره که با گرفتن شل از سرور و دستور echo " " > /var/log/auth.log میتونید اونو کاملا پاک کنید. فایل دیگه ای هم به اسم var/log/messages/ وجود داره که رخداد ها رو ثبت میکنه و با دستوری مشابه دستور قبلی یعنی echo "" > /var/log/messages پاک میشه. اما در کل اگر بخواید یک راه ساده و بی دردسر داشته باشید در متاسپلویت ( و فقط در متاسپلویت ) با استفاده از دستور clearev میتونید رکوردهای مرتبط با اپلیکیشن ها و سیستم و رکوردهای امنیتی رو پاک کنید که فکر میکنم دبیان یا ویندوز بودنش هم فرقی نداشته باشه. این دستور به دسترسی سیستم نیاز داره پس قبل از اجراش باید دستور getsystem رو وارد کنید. اینم از بحث پاک کردن رد پا

موفق باشید

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP