پرش به

تصویر

ناقص اجرا شدن متااسپلویت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 10 اكتبر 2017 - 09:46

kali313
+1
  • %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 16 ارسال
    Last Visit نوامبر 04 2017 08:04
  • Slogan : what
  • Country :
  • Name : jafar

با سلام
زمانیکه به گوشی خودم دسترسی می گبرم ان قابلیت های دسترسی یا دستورات توی قسمت help را ندارد مثل webccam -snap و .....
علت چیست؟؟

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

سپاس

#2 ارسالی 11 اكتبر 2017 - 02:04

Immortals
+11
  • %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit
  • Slogan : be careful
  • Country :
  • Name : Immortals

با سلام
زمانیکه به گوشی خودم دسترسی می گبرم ان قابلیت های دسترسی یا دستورات توی قسمت help را ندارد مثل webccam -snap و .....
علت چیست؟؟

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

سپاس

سلام دوست عزیز من خودم این مشکلو دارم و داشتم (هنوز حل نشده) تا جایی که من میدونم خیلیا توی انجمن(همین انجمن) گفتن که مشکل از برقراری نشسته و باید نشست رو برقرار کرد ( که خودمم بلد نیستم:| ) دوستان اگه کسی بلده بگه چجوری نشست رو برقرار کرد :)

• kali313 این پست را پسندیده است

اونی رو Hack کن که حقشه
اونی رو Hack کن که دستش به مال حروم بستس
اونی رو Hack کن که داره حرف و پست و.. ضد انقلابی و اسلامی میزاره
اونی رو Hack نکن که برای نون شبش کار حلال میکنه
اونی رو Hack نکن که درآمد ماهش 200 هزار تومانه و بعد اینستا و نتشو بیای Hack کنی :|
موفق و معید و در پناه حق باشید.

Immortals

Imoortals_persian

#3 ارسالی 11 اكتبر 2017 - 06:52

E.R.G
+221
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 59 ارسال
    Last Visit مارس 11 2018 11:05
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

سلام خسته نباشيد. راستش برقراري نشست چيز غير قابل تصوري نيست که اينطور ميگيد:| 

چيزي که دوستان منظورشون بوده همين کاريه که شما الان کرديد. وقتي از گوشي دسترسي بگيريد يعني گوشي الان تبديل به يک نشست شده و اين يعني نشست ايجاد شده. احتمالا دليل نداشتن بعضي از امکانات ( مثل عکس گرفتن از وبکم که دوستمون اشاره کردن ) اکسپلويت شما هست که شايد به هر دليلي دسترسي هاي کمي به سيستم هدف داره. به عنوان مثال بعضي از اکسپلويت هاي زبان java که براي اندرويد هست براي گرفتن مجوز نميتونن به خوبي اقدام کنن و دسترسي هاي محدودي از سيستم ميگيرن. اين اکسپلويت ها فقط براي حجم کمشون ساخته ميشن. چون به خاطر دسترسي هاي پايين نياز به کد هاي کمتري هم دارن و در نتيجه حجم کمي دارن.

البته گاهي هم مشکل از اکسپلويت نيست و خود سيستم عامل گوشي به اکسپلويت دسترسي هاي کافي رو نميده. اين ميتونه به خاطر يک آنتي ويروس روي موبايل، امنيت خود سيستم عامل موبايل توسط شرکت سازنده و... باشه. اگر به مبحث اکسپلويت نويسي وارد باشيد دقيقا ميدونيد چي ميگم. اما در کل با در نظر گرفتن موضوعات بالا و بررسيشون احتمال ميدم مشکلتون حل بشه.

موفق باشيد

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

#4 ارسالی 21 اكتبر 2017 - 12:04

Rabinson
+879
  • %100██████████
  • Moderator
  • 177 ارسال
    Last Visit 2 ساعت قبل
  • Slogan : I'M JUST GOOOOD :))
  • Country :
سلام و خسته نباشید. payload های موجود در metasploit که برای android نوشته شده اند بسیار ضعیف هستند و این مشکلات در آن رایج است. البته به تصور من این مشکل از دو ناحیه میباشد... 1 این که کد شل شما ناقص و یا در اجرا مشکل داشته. ۲ گوشی با گوشی هم فرق داره. به پیشنهاد من شما از RAT مخصوص اندروید DroidJack4 استفاده کنید(البته پولی است) ولی کرکش هم تو گوگول پیدا میشه. در ضمن کاراییش ۱۰ برابر متااسپلوییته. موفق و پیروز باشید.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP