پرش به

تصویر

ارور در هنگام اجرای exploit

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 06 اكتبر 2017 - 04:15

kali313
+1
  • %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 16 ارسال
    Last Visit نوامبر 04 2017 08:04
  • Slogan : what
  • Country :
  • Name : jafar

با سلام

کسی می داند علت این اور چی هست؟

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

سپاس

#2 ارسالی 07 اكتبر 2017 - 12:51

MR.MAGIC
+193
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 158 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Slogan : [#I have no claim] [#I Endless see]
  • Country :
  • Name : MR.MAGIC

با سلام

کسی می داند علت این اور چی هست؟

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

سپاس

سلام من زیاد بلد نیستم ولی تا جایی که میدونم فک کنم آدرس(آیپی) اشتباهی زدیدو از ارور معلومه زده بد کانفیگ یعنی کانفیگ خوبی نیست یا معلوم نیست:/ یه بار ای پی چک کنید ببینید درست میشه اگه درست نشد از دوستان بپرسید شاید کلا حرف منم درست نبود ولی بهرحال چک کنید:/

aaaaaaa.png
:rolleyes: همیشه آرزو داشتم جایی وجود داشت که راه های عبور از شکست خوردن و رسیدن به موفقیت سریعتر را به من نشان بدهد و الان این آرزو تیروژ نام دارد. :rolleyes:

:rolleyes: 
[I Have No Claim] [I Endless See] :rolleyes: 

www.tirojshop.ir

TELEGRAM CHANNEL

#3 ارسالی 08 اكتبر 2017 - 01:27

• %100██████████
  • Anonymous
  • 110 ارسال
    Last Visit مارس 25 2018 03:55
  • Slogan : Io sono una ragazza non identificato che tutto "! Inginocchiarsi di fronte a me"
  • Country :
  • Name : nwGin

سلام

دوست عزیز اگر اشتباه نکنم شما قبل از ارسال این کد exploit این رو بزنید

set lhost (ip khodeton inja)

set lport (porti ke baz kardin to ax zadi 443)

اینجور میشه

set lport 443

اینارو که زدین بعد دستور Exploit بزنید

شما فک کنم مشکلتون اینجا بوده ایپی ادرس رو زدید و بعد : گذاشتید و پورت موردنظرتون زدید اما اینجور فکر نکنم باشه اینجورهست در اصل طبق عکس واستون مینویسم

set LHOST 192.168.1.100

set LPORT 443

انشاالله که مشکلتون حل شه بازم میگم من خیلی وارد نیستم اگر اشتباه نوشتم به بزرگی خودتون ببخشید

و بعد دستور ران کردن بزنید

که میشه

exploit

ویرایش شده توسط anonymously 08 اكتبر 2017 - 01:28 .

Fuck Society

========================

fs0ciety.dat00

#4 ارسالی 08 اكتبر 2017 - 06:33

E.R.G
+221
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 59 ارسال
    Last Visit مارس 11 2018 11:05
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

خسته نباشید. اینطور که فهمیدم اکسپلویت شما یک فایله و در واقع شما توی اجرای هندلر مشکل دارید. راستش شما یکبار هندلر رو ران کردید و با اروری هم مواجه نشدید. لازم نیست دوباره دستور exploit رو بزنید. وقتی برای بار دوم دستور exploit رو اجرا کنید عادیه که با ارور موجه بشید. این ارور میگه ip که میخواید به عنوان LHOST یا Local Host انتخاب کنید یک آی پی از قبل انتخاب شدست و در حال حاضر داره به شبکه گوش میده و دوباره نمیتونید اونو به کار بگیرید ( خط 3 ارور: The address is already in use ). دوباره زدن دستور exploit برای وقتیه که شما چند آِی پی دارید که میخواید همه به طور همزمان به فایل اکسپلویت یا هر کدوم به یک اکسپلویت گوش کنن. در واقع شما الان با اروری مواجه نیستید و اگر سرویس postgresql رو ران کرده باشید و قربانی به هر طریقی فایل مخرب شما رو ران کرده باشه اکسپلویت درست عمل میکنه و شما به هدفتون میرسید...

ویرایش شده توسط E.R.G 08 اكتبر 2017 - 06:34 .

• kali313 این پست را پسندیده است

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

#5 ارسالی 08 اكتبر 2017 - 11:47

kali313
+1
  • %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 16 ارسال
    Last Visit نوامبر 04 2017 08:04
  • Slogan : what
  • Country :
  • Name : jafar

خسته نباشید. اینطور که فهمیدم اکسپلویت شما یک فایله و در واقع شما توی اجرای هندلر مشکل دارید. راستش شما یکبار هندلر رو ران کردید و با اروری هم مواجه نشدید. لازم نیست دوباره دستور exploit رو بزنید. وقتی برای بار دوم دستور exploit رو اجرا کنید عادیه که با ارور موجه بشید. این ارور میگه ip که میخواید به عنوان LHOST یا Local Host انتخاب کنید یک آی پی از قبل انتخاب شدست و در حال حاضر داره به شبکه گوش میده و دوباره نمیتونید اونو به کار بگیرید ( خط 3 ارور: The address is already in use ). دوباره زدن دستور exploit برای وقتیه که شما چند آِی پی دارید که میخواید همه به طور همزمان به فایل اکسپلویت یا هر کدوم به یک اکسپلویت گوش کنن. در واقع شما الان با اروری مواجه نیستید و اگر سرویس postgresql رو ران کرده باشید و قربانی به هر طریقی فایل مخرب شما رو ران کرده باشه اکسپلویت درست عمل میکنه و شما به هدفتون میرسید...

ممنون دوست عزیز: والا من الان یک هفته هست دارم روی این موضوع کار می کنم و همه اش همین ارور را میده !!! من چه یکبار اکسپلویت را اجرا کنم چه 2 باز : همین ارور را میده!!

شما الان تا حالا خود ات شخصا روی بستر اینترنت تست کردی متاسپلویت را؟؟؟ بعضی ها میگن مشکل از فایروال هست و بعضی میگن از isp هست !!

راستی چه ربطی به سرویس postgresql داره این قضیه؟؟ چک نکردم فعال هست یا نه!؟؟

سپاس

ویرایش شده توسط kali313 08 اكتبر 2017 - 11:48 .

#6 ارسالی 09 اكتبر 2017 - 03:54

E.R.G
+221
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 59 ارسال
    Last Visit مارس 11 2018 11:05
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

من چه یکبار اکسپلویت را اجرا کنم چه 2 باز : همین ارور را میده!!

فکر نکنم همچین چیزی باشه. توی عکسی که شما فرستادید توی بار اول توی اجرای دستور exploit مشکلی نداشتید و همونطور که گفتم ارور مربوط به اجرای دوم هست. سرویس postgresql هم یکی از سرویس های اساسی برای اجرای اکسپلویت های متاسپلویت هست. حداقل اکسپلویت های سمت سرور ( اکسپلویت هایی که با استفاده از یک فایل قربانی رو به سرور تبدیل میکنن و ارتباط برقرار میکنن ) در واقع توی بیشتر سیستم های کالی این سرویس رو خود کاربر اجرای پیش فرض میکنه تا به محض بالا اومدن سیستم این سرویس ران شه و نیاز به اجرای دوباره اون نباشه. توی بیشتر فیلم های آموزشی چون این سرویس از قبل ران هست توی آموزش دوباره اجراش نمیکنن و یادشون میره این سرویس رو یاد آوری کنن که احتمالا برای شما هم همین اتفاق افتاده. این سرویس با دستور service postgresql start اجرا میشه و برای ایجاد ارتباط بین سرور و کلاینت هست. البته همونطور که گفتین بعضی اوقات فایروال خیلی برای اکسپلویت ها مشکل ساز میشه. چون به فایل مخرب اجازه نمیده توی تنظیمات شبکه تداخل ایجاد کنه که برای حلش باید از روش های بایپس فایروال استفاده کنید که بیشترشون مربوط به شبکه هست و توی اینترنت و فضای آنلاین تعداد محدودی روش برای بایپس فایروال از راه دور هست.

ویرایش شده توسط E.R.G 09 اكتبر 2017 - 03:59 .

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

#7 ارسالی 21 اكتبر 2017 - 12:17

Rabinson
+877
  • %100██████████
  • Moderator
  • 176 ارسال
    Last Visit 2 هفته قبل
  • Slogan : I'M JUST GOOOOD :))
  • Country :
:))) :))) ماشاالله... کاربر های محترم اگر در خصوص موضوعی شک و یا اطلاع کافی ندارید خواهشا الکی پاسخ ندید. دوست عزیز هیچ مشکلی در Handler شما وجود ندارد. وقتی که شما دستور exploit را دفعه اول میزنید handler آغاز میشود و پورت مورد نظر شما که ۴۴۳ است در ip شما باز میشود و شروع به شنود میکند. دفعه دوم که زدید به شما ارور داد که دوست عزیز در این پورت مشغول شنود و handler هستیم و سر همین ارور داد. شما با دستور netstat -antp میتوانید بفهمید که پورت ۴۴۳ باز شده است. نگران نباشید هیچ مشکلی وجود ندارد. در ضمن سرویس postgresql فقط متااسپلوییت رو به database متصل میکنه همین. موفق و پیروز باشید.

#8 ارسالی 21 اكتبر 2017 - 12:57

Rabinson
+877
  • %100██████████
  • Moderator
  • 176 ارسال
    Last Visit 2 هفته قبل
  • Slogan : I'M JUST GOOOOD :))
  • Country :
فقط یک نکته. در بخش handler شما مشکلی ندارید. ولی اگر مشکل در sessions دارید باید پورت و ip رو چک کنید.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP