پرش به

تصویر

ساخت دیتابیس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 06 اكتبر 2017 - 01:57

• %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 2 ارسال
    Last Visit مارس 09 2018 11:43
  • Country :
  • Name : ?

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه!
من میخوام برای شهرمون یه دیتابیس درست کنم و مقادیری رو واردش کنم و بعد با توی این مقادیر جستجو کنم!!
مثلا یه نمونه اش میخوام ببینم توی شهرمون چند نفر زیر درامد 500 تومن هستن و کیا هستن! ویا اینکه چند نفر معتاد وجود داره و کیا هستن! من میخوام اینا توی یه دیتابیس باشن و بعد یه برنامه ای درست کنم که با اینا ارتباط برقرار کنم! با پایتون یا هرچی...
میخوام راهنماییم کنید از چه دیتابیسی استفاده کنم از چه زبانی و اصلا چطوری! (از Lubuntu استفاده میکنم)

همیشه میخواستم آزادی اینو داشته باشم که 
انتخاب کنم ،حتی اگر اشتباه باشه!

#2 ارسالی 09 اكتبر 2017 - 12:00

Wolf Moon
+1,041
  • Anonymous
  • VIP
  • 296 ارسال
    Last Visit مارس 31 2018 11:26
  • Country :
  • Name : ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه!
من میخوام برای شهرمون یه دیتابیس درست کنم و مقادیری رو واردش کنم و بعد با توی این مقادیر جستجو کنم!!
مثلا یه نمونه اش میخوام ببینم توی شهرمون چند نفر زیر درامد 500 تومن هستن و کیا هستن! ویا اینکه چند نفر معتاد وجود داره و کیا هستن! من میخوام اینا توی یه دیتابیس باشن و بعد یه برنامه ای درست کنم که با اینا ارتباط برقرار کنم! با پایتون یا هرچی...
میخوام راهنماییم کنید از چه دیتابیسی استفاده کنم از چه زبانی و اصلا چطوری! (از Lubuntu استفاده میکنم)

سلام 

بسیار هم عالی شما میتونید از پایگاه داده مای اس کیو ال استفاده کنید زبان استفاده این پایگاه داده هم ساده هست با مطالعه یک کتاب ساده یا فیلم آموزشی راحت میتونید پی ببرید بهش پیشنهاد میکنم سرچ های انجام بدید که صد در صد به نتایج خوبی می رسید 

زبان رو شما بستگی به تسلط خودتون هست ولی باز من PHP پیشنهاد میکنم

ویرایش شده توسط Wolf Moon 09 اكتبر 2017 - 12:01 .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP