پرش به

تصویر

آموزش ویژه نفوذ به ویندوز با فایل Zip

نفوذ نفوذ با zip نفوذ به سیستم آموزش نفوذ

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
9 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 24 سپتامبر 2017 - 12:22

MR.MAGIC
+193
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 158 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Slogan : [#I have no claim] [#I Endless see]
  • Country :
  • Name : MR.MAGIC

سلام

امروز آموزش نفوذ به انواع سیستم عامل های ویندوز فقط با یک فایل Zip رو میزارم، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد

مدت زمان فیلم: 4 دقیقه

لینک دانلود :

http://uupload.ir/vi..._hack_fatal.rar

لینک اسکن:

https://virusscan.jo...njob/sbf8fzq11w

اختصاصی لایک یادتون نره :x :x :x

aaaaaaa.png
:rolleyes: همیشه آرزو داشتم جایی وجود داشت که راه های عبور از شکست خوردن و رسیدن به موفقیت سریعتر را به من نشان بدهد و الان این آرزو تیروژ نام دارد. :rolleyes:

:rolleyes: 
[I Have No Claim] [I Endless See] :rolleyes: 

www.tirojshop.ir

TELEGRAM CHANNEL

#2 ارسالی 24 سپتامبر 2017 - 06:03

mrhack3r
+17
  • %30███▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 30 ارسال
    Last Visit مارس 18 2018 10:41
  • Slogan : Cyber King
  • Country :
  • Name : alireza

سلام ممنون از این آموزشتون ولی چیزی متوجه نشدم.

خواهشا هرکی بلده به سیستم نفوذ کنه حالا با هرچی تروجان یا ... آموزششو بزاره

1236135354453.gif

:ph34r:MRhack3r :ph34r:  

#3 ارسالی 25 سپتامبر 2017 - 04:32

E.R.G
+221
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 59 ارسال
    Last Visit مارس 11 2018 11:05
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

خیلی از دوستان توی خیلی از تاپیک ها نه فقط این موضوع بلکه خیلی از موضوعات پیچیده دیگرو هم میخوان در قالب یک فیلم یاد بگیرن. نمیگم فیلم های آموزشی خوب نیست، اما توی یک فیلم نمیشه همه چیزو توضیح داد. چون هم حجم فیلم بالا میره و هم سازنده خسته میشه. اما میشه خیلی از آموزش ها رو تو انجمن پیدا کرد. کافیه جست و جو کنید. در ضمن همه چی به این انجمن محدود نمیشه. اگر یک جست و جو بکنید مطمئنم میتونید چیز های زیادی پیدا کنید. در ضمن اگر به زبان خارجی تسلط دارید به نظرم بهتره فقط به سایت های فارسی اکتفا نکنید. به هر حال یک کشور که همه چیزو نمیدونه. درسته که ایران در زمینه سایبری پیشرفت های خیلی خوبی داشته اما اینم هست که در حال حاضر خیلی سایت های امنیتی بزرگ در سرور های خارجی آپلود شدن و خیلی از نفوذگر های ماهر هم در خارج از ایران زندگی میکنند. اگر واقعا چیزی رو میخواید سعی کنید تمام اینترنت رو برای اون زیر و رو کنید. هر جایی که کاربران بتونن چیزی آپلود کنن مطمئن باشید چند آموزش Hack و امنیت هم اونجا هست. از آپارات خودمون که صد ها فیلم با این موضوع داره گرفته تا یوتیوب که منبع خیلی از چیزا هست. سوال پرسیدن توی فضای وب مثل اینه که شما خیلی تشنه باشید و به جای اینکه پاشید و لیوان آبی که در یک متری شما هست رو بردارید از یکی بخواید اون لیوانو بهتون بده. دنیای وب خیلی بزرگتر از چیزیه که بتونید فکرشو بکنید...

این پست به این معنی نیست که اصلا سوالی نپرسید. اتفاقا سوال پرسیدن خیلی هم میتونه خوب باشه و بهتون کمک کنه. اما چیزی رو که خودتون بهش دسترسی دارید لازم نیست بپرسید. امیدوارم این پست باعث شه سوالاتی از این قبیل در تاپیک ها کمتر و در نتیجه اسپم ها کمتر بشه. البته بازم میگم در صورتی که به هیچ وجه نتونستید چیزی که میخواید پیدا کنید و هیچ آموزشی راهنماییتون نکرد سوال پرسیدن هیچ اشکالی نداره. من مطمئنم دوستان زیادی در این انجمن از جمله خودم در صورتی که بتونم جوابگوی شما هستن. البته به قوانین تاپیک ها هم توجه کنید و اگر در کل اسپم ممنوع هست بهتره برای پرسشتون از پیام خصوصی استفاده کنید. از همکاریتون پیشاپیش ممنونم:D 

موفق باشید

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

#4 ارسالی 27 سپتامبر 2017 - 12:04

m4ma
+0
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 2 ارسال
    Last Visit اكتبر 04 2017 01:45
  • Country :
  • Name : m2ma

از فاتح گر کپی زدی بعد میگی اختصاصی خخخخ

#5 ارسالی 27 سپتامبر 2017 - 03:33

MR.MAGIC
+193
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 158 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Country :

از فاتح گر کپی زدی بعد میگی اختصاصی خخخخ

اولا سلام به دوست عزیزم

دوما فاتح گر چی هست ؟:/؟:/؟

سوما دوس داشتی می تونی اصکی بری دیگ بهونه آوردن کار خوبی نیست..

چهارماً مدرکی داری که ثابت کنی اصکی:/؟

پنجماً شرط اول ادب و احترام سلام کردنه هیچ وقت سلام یادتون نره با تشکر :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

aaaaaaa.png
:rolleyes: همیشه آرزو داشتم جایی وجود داشت که راه های عبور از شکست خوردن و رسیدن به موفقیت سریعتر را به من نشان بدهد و الان این آرزو تیروژ نام دارد. :rolleyes:

www.tirojshop.ir

TELEGRAM CHANNEL

#6 ارسالی 02 اكتبر 2017 - 09:18

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 18 ارسال
    Last Visit اكتبر 07 2017 07:39
  • Country :
  • Name : HOSSEIN

سلام ممنون از این آموزشتون ولی چیزی متوجه نشدم.

خواهشا هرکی بلده به سیستم نفوذ کنه حالا با هرچی تروجان یا ... آموزششو بزاره

باید با سیستم عامل کالی لینوکس پیلود ساخت و نفوذ کرد

HAJI_CRUEL#

#گرگ_خسته

#7 ارسالی 04 اكتبر 2017 - 02:29

m5ma
+0
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • banned
  • 4 ارسال
    Last Visit نوامبر 23 2017 08:53
  • Country :
  • Name : MM

اولا سلام به دوست عزیزم

دوما فاتح گر چی هست ؟:/؟:/؟

سوما دوس داشتی می تونی اصکی بری دیگ بهونه آوردن کار خوبی نیست..

چهارماً مدرکی داری که ثابت کنی اصکی:/؟

پنجماً شرط اول ادب و احترام سلام کردنه هیچ وقت سلام یادتون نره با تشکر :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

اولا فاتح گر رو یه گوگل بکنی میفهمی اگه میدونی گوگل چی هست 

دوما اصکی؟:blink:حداقل یکم جربزه داشته باش قبول کن کپی زدی حتی متن هایی که شما گذاشتی کلمه به کلمه اش با اون پست یکی هست بعد چطوری روت میشه اینجوری صحبت میکنی حالا کاری به بقیه چیز هاش ندارم فقط پستی که شما یه هفته قبل زدی توی اون انجمن بیشتر از دو ماه پیش خورده با دقیقا همون متن و ویدویی که شما گذاشتی =))واقعا چای شرم داره لمر بازی تا چه حد

سوما دسترسی منو قطع کردید که پست نزارم خب که چی؟ کار شاخی کردید؟ یه یوزر دگ ساختم، دعوا نداریم دارم میگم کپی میزنی منبع هم نمیزنی انقدر پرو نباش حداقل اختصاصی؟ WTF:|

#8 ارسالی 04 اكتبر 2017 - 08:56

MR.MAGIC
+193
  • %100██████████
  • Anonymous
  • 158 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Country :

اولا فاتح گر رو یه گوگل بکنی میفهمی اگه میدونی گوگل چی هست 

دوما اصکی؟:blink:حداقل یکم جربزه داشته باش قبول کن کپی زدی حتی متن هایی که شما گذاشتی کلمه به کلمه اش با اون پست یکی هست بعد چطوری روت میشه اینجوری صحبت میکنی حالا کاری به بقیه چیز هاش ندارم فقط پستی که شما یه هفته قبل زدی توی اون انجمن بیشتر از دو ماه پیش خورده با دقیقا همون متن و ویدویی که شما گذاشتی =))واقعا چای شرم داره لمر بازی تا چه حد

سوما دسترسی منو قطع کردید که پست نزارم خب که چی؟ کار شاخی کردید؟ یه یوزر دگ ساختم، دعوا نداریم دارم میگم کپی میزنی منبع هم نمیزنی انقدر پرو نباش حداقل اختصاصی؟ WTF:|

خاع :/

نکته اول باز سلام یادت رفت :/

نکته دوم : آموزش میدونی چقد قدیمیه که میگی 1 ماه پیش :/؟

نکته سوم : این آموزشو زمانی که تو آشیانه بودم گذاشتم و چون با ادمین مشکل پیدا کردم اکانتمو بن کرد:/

نکته چهارم : اول بدون که کی اصکی رفته بعد بیا بگو اصکی:/

نکته پنجم من حالا کاری ندارم که اصکی رفتی و میگی که مال فات گر چون تقصیر خودمه که لوگو رو فعال نکردم وقتی که رکورد می کردم :/

الانم اگه باز دوس داری می تونی بگی اصکی ولی یکم تحقیق کن ببین آموزشو کی رکورد کرده بعد بگو اصکی عیزم :/

باشه دوست عزیز؟

aaaaaaa.png

www.tirojshop.ir

TELEGRAM CHANNEL

#9 ارسالی 04 اكتبر 2017 - 01:51

m5ma
+0
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • banned
  • 4 ارسال
  • Country :

خاع :/

نکته اول باز سلام یادت رفت :/

نکته دوم : آموزش میدونی چقد قدیمیه که میگی 1 ماه پیش :/؟

نکته سوم : این آموزشو زمانی که تو آشیانه بودم گذاشتم و چون با ادمین مشکل پیدا کردم اکانتمو بن کرد:/

نکته چهارم : اول بدون که کی اصکی رفته بعد بیا بگو اصکی:/

نکته پنجم من حالا کاری ندارم که اصکی رفتی و میگی که مال فات گر چون تقصیر خودمه که لوگو رو فعال نکردم وقتی که رکورد می کردم :/

الانم اگه باز دوس داری می تونی بگی اصکی ولی یکم تحقیق کن ببین آموزشو کی رکورد کرده بعد بگو اصکی عیزم :/

باشه دوست عزیز؟

اولا من اون آموزش رو تو فاتح گر پست نکردم یکی از کاربر ها هستم دوما اصلا ارزش مقایسه کردن با اونی که اون پست رو گذاشته نداری چه برسه به اینکه بگم از تو کپی زده:| سوما پسر جون تاریخ پستی که زده شده تو فاتح گر و تاریخ ضبط ویدیو که توی کلیپ هست کاملا همه چیز رو مشخص میکنه 

برا کی داستان میگی؟ تو آشیانه خیلی قبل تر زدی بعد بن شد بد ...=))=))سلام هم از قصد نمیکنم الان باز میاد میگه نکته اول سلام

اینجا کار ادمین فقط اینه که دسترسی منو قطع کنه که پست ندم یا به کاربر های خودش هم چهار تا چیز بفهمونه؟!!

ویرایش شده توسط m5ma 04 اكتبر 2017 - 02:05 .

#10 ارسالی 04 اكتبر 2017 - 02:01

m5ma
+0
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • banned
  • 4 ارسال
  • Country :

تو همه انجمن ها هم هستم طرفداری خاص ندارم فقط از این لمر بازی ها بدم میاد کل نت رو پر کردین با ادعاهاتون میدونم بچه سالی بیش نیستی اصلا برام مهم نیست ولی اینکه بگی آره کپی زدم چیزی ازت کم نمیکنه اینجوری پا فشاری میکنی فقط اثبات لمر بودن خودته

کسی که بخواد بفهمه تحقیق میکنه فقط این ویدیو نیست تو کانالی که داری هم تمام اکانت ها مثل تاینی موییز و udemy و .. رو از فاتح گر گرفتی هم خودت میدونی هم بقیه این هم هم پست هاش هست هم ... بازم میخوای بگی تو آشیانه گذاشته بودی بعد از تو کپی زدن؟=))بسه یکم جربزه داشته باش

ویرایش شده توسط m5ma 04 اكتبر 2017 - 02:09 .

همچنین به نفوذ, نفوذ با zip, نفوذ به سیستم, آموزش نفوذ نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP