پرش به

تصویر
اینستاگرام

پس گرفتن اکانت هک شده اینستاگرام

اینستاگرام

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
8 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 02 سپتامبر 2017 - 07:37

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 13 ارسال
    Last Visit 5 روز قبل
  • Country :
  • Name : soheill
سلا دوستان خسته نباشید پیج یکی از اشناهامون بدون جیمیل بود Hack شد سن قانونی هم نداره ک کارت ملی داشته باشه چجوری اون پیجو پس بگیرم یا کلا پاکش کنم البته تینو بگم الان هکره ورود دومرحله ایش کرده و تو پیج داره عکس میزاره و ایاشی میکنه کسی راهی بلد هست کمک کنه یا خودش برام انجام بده؟
ممنون

ویرایش شده توسط soheil011 02 سپتامبر 2017 - 07:37 .

#2 ارسالی 02 سپتامبر 2017 - 10:02

OLIVER
+640
  • Anti Security
  • VIP
  • 298 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Country :
  • Name : OLIVER

سلام

دوست من فکر نمیکنم بشه دیگه پسش گرفت چون جیمیل که نداره اگرم داشته بوده هکر عوضش کرده و تایید دو مرحله ای هم که داره ولی به خانوم Anonymously پیام خصوصی بدید یادمه ایشون تاپیک ایجاد کرده بودن و نوشته بود که اکانت اینستاگرام پس میگیرن.

آیدی پیج رو هم برای من بفرستید شاید بتونم کرکش کنم البته اگه هکر ایرانی باشه احتمال کرک شدن پیج خیلی کمه چون هکر ایرانی رمزی میزاره که به عقل جن هم نرسه.

• soheil011 این پست را پسندیده است

یاد بگیر همیشه تو زندگیت واسه دونفر باید جون و دل بدی

اولی : پدری که واسه برد تو زندگیشو باخت

دومی : مادری که با دعا هاش زندگیتو ساخت

تصویر

#3 ارسالی 02 سپتامبر 2017 - 11:32

mahyar
+141
  • %60██████▒▒▒▒
  • Defacer
  • 67 ارسال
    Last Visit 13 ساعت قبل
  • Country :

سلام

دوست من فکر نمیکنم بشه دیگه پسش گرفت چون جیمیل که نداره اگرم داشته بوده هکر عوضش کرده و تایید دو مرحله ای هم که داره ولی به خانوم Anonymously پیام خصوصی بدید یادمه ایشون تاپیک ایجاد کرده بودن و نوشته بود که اکانت اینستاگرام پس میگیرن.

آیدی پیج رو هم برای من بفرستید شاید بتونم کرکش کنم البته اگه هکر ایرانی باشه احتمال کرک شدن پیج خیلی کمه چون هکر ایرانی رمزی میزاره که به عقل جن هم نرسه.

من یه جا خونده بودم که میگفت اگر بتونی مدارکی جمع آوری کنی که مثلا چه عکسی گذاشته بودی چه موقعی و یا اینکه اگر عکس خودتو گذاشته بودی الان یه عکس بگیری که روش یوزرنیم سابقت با چهرت معلوم باشه و واسه اینستا بفرستی و بگی که Hack شدی تطابق میدن و اکانت را بر میگردونن!

درست یادم نیست اما انگار کلیتش همین بود!

ویرایش شده توسط mahyar 02 سپتامبر 2017 - 11:33 .

#4 ارسالی 03 سپتامبر 2017 - 08:12

meswak
+3
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 2 ارسال
    Last Visit سپتامبر 11 2017 10:11
  • Country :
  • Name : behem migan raven :|

خوب اول از همه یک توضیح کوتاه بدم که بیخود نری سمتش 1- اگر ایمیل قبلیش فعال و داری 2-عکسی از خود اکانت یا صفحه اکانت داری 3-اگر تصویری از پروقایل داری 

میتونی بقیشو انجام بدی حالا اگر به کامپیوتر دسترسی داری به این سایت https://help.instagr...368191326593075

و اگر گوشی log in بعد get help sing in بعد use username یوزنیمو میزنی و بعد روی you dont have access to any of this رو میزنی 

حالا به قسمت اصلی میرسیم مشکلتو اینجا باید بگی اولین کادر ایمیل قبلی و ایمیلی که باهاش ثبت نام کردی که قبلا فعال بوده رو میزنی 

بعد به قسمت question ها میری و اگر عکسی از اکانت داری گزینه دوم یعنی personal account photos of me و اگر نداری قسمت company or brand رو میزنی بعد میری  question های بعدی که باید my account was hacked  بعد اگر اینگلیسیت خوبه 

در اخر هم توضیحی میتونی اضافه کنی بعد هم submit رو بزن منتظر ایمیل باش تا بهت بگه که بک میخوره یا نه 

هر چند بهت بگم ترنفد های زیادی برای انجام این کار هست بنظرم بیکی که سر دربیاره از کامپیوتر یا اگر خودت میتونی راحت بک میخوره مثلا اگر عکسی نداری میتونی با فوتوشاپ درست کنی بهشون بدی یا مثلا ایمیل قبلیتو rest بدی یا حتی اگر ایمیلی در ایمیل قبلی داری که درباره ی اینستاگرام میتونی استفاده کنی 

اگر میخوای واقعا هکر(اراجیف کسی هکر نمیشه ) ولی یک کسی بشی که از کامپیوتر سر در بیاره برو پیشو بگیر راحت بک میدی 

ویرایش شده توسط meswak 03 سپتامبر 2017 - 08:18 .

#5 ارسالی 03 سپتامبر 2017 - 11:40

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 13 ارسال
    Last Visit 5 روز قبل
  • Country :

خوب اول از همه یک توضیح کوتاه بدم که بیخود نری سمتش 1- اگر ایمیل قبلیش فعال و داری 2-عکسی از خود اکانت یا صفحه اکانت داری 3-اگر تصویری از پروقایل داری 
میتونی بقیشو انجام بدی حالا اگر به کامپیوتر دسترسی داری به این سایت https://help.instagr...368191326593075
و اگر گوشی log in بعد get help sing in بعد use username یوزنیمو میزنی و بعد روی you dont have access to any of this رو میزنی 
حالا به قسمت اصلی میرسیم مشکلتو اینجا باید بگی اولین کادر ایمیل قبلی و ایمیلی که باهاش ثبت نام کردی که قبلا فعال بوده رو میزنی 
بعد به قسمت question ها میری و اگر عکسی از اکانت داری گزینه دوم یعنی personal account photos of me و اگر نداری قسمت company or brand رو میزنی بعد میری  question های بعدی که باید my account was hacked  بعد اگر اینگلیسیت خوبه 
در اخر هم توضیحی میتونی اضافه کنی بعد هم submit رو بزن منتظر ایمیل باش تا بهت بگه که بک میخوره یا نه 
هر چند بهت بگم ترنفد های زیادی برای انجام این کار هست بنظرم بیکی که سر دربیاره از کامپیوتر یا اگر خودت میتونی راحت بک میخوره مثلا اگر عکسی نداری میتونی با فوتوشاپ درست کنی بهشون بدی یا مثلا ایمیل قبلیتو rest بدی یا حتی اگر ایمیلی در ایمیل قبلی داری که درباره ی اینستاگرام میتونی استفاده کنی 
اگر میخوای واقعا هکر(اراجیف کسی هکر نمیشه ) ولی یک کسی بشی که از کامپیوتر سر در بیاره برو پیشو بگیر راحت بک میدی

داداش مشکل این که اصلا با جیمیل ثبتنام نکرده بود و الان هکر جیمیل گذاشت براش

#6 ارسالی 03 سپتامبر 2017 - 11:41

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 13 ارسال
    Last Visit 5 روز قبل
  • Country :
یعنی اگ منظورمو گرفته باشی طرف با شمرش ثبتنام کرد ن جیمیل

#7 ارسالی 04 سپتامبر 2017 - 08:46

meswak
+3
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 2 ارسال
    Last Visit سپتامبر 11 2017 10:11
  • Country :
  • Name : behem migan raven :|

این امکان وجود نداره یا اصلا با اکانتش کار نمیکرده یا اگر کار کن بعد مدتی ازت درخواست verify میکنه که اکانتتو verify کنی یا برنامه نویس که بایپس کرده باش verify 

در هر صورت شما وقتی با اکانتت کار کنی نمیزاره همونطوری بمونه وریفای میخواد (حتما دیدی)

#8 ارسالی 04 سپتامبر 2017 - 11:31

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 13 ارسال
    Last Visit 5 روز قبل
  • Country :

این امکان وجود نداره یا اصلا با اکانتش کار نمیکرده یا اگر کار کن بعد مدتی ازت درخواست verify میکنه که اکانتتو verify کنی یا برنامه نویس که بایپس کرده باش verify 
در هر صورت شما وقتی با اکانتت کار کنی نمیزاره همونطوری بمونه وریفای میخواد (حتما دیدی)

مرسی داداش پی گیری کردم فهمیدم کلا اینستا این روشی ک جیمل بدی و پس بگیری از ۲۸ اسفند ماه ۹۵ جلوشو گرفته و هنوز روش جدیدی پیدا نکردم❤

#9 ارسالی 08 سپتامبر 2017 - 01:35

• %100██████████
  • Anonymous
  • 104 ارسال
    Last Visit 15 ساعت قبل
  • Slogan : Io sono una ragazza non identificato che tutto "! Inginocchiarsi di fronte a me"
  • Country :
  • Name : nwGin

سلام

عذرمیخوام من مسافرت هستم و اینکه وقت کافی واسه نگاه کردن توی انجمن نداشتم

دوست عزیز

یا همینجا به من پیام بدید بگم چیکار کنید یا اینکه به داداشم پیام بدید توی تلگرام کارتونو راه بندازه

ایدی تلگرام:

@aN0nyM0usLy

در صورتی که ریپورت هستی :

@an0nym0usLyBOT

:)

یاحق

• OLIVER این پست را پسندیده است

I am an imaginative person

Because of this my name is anonymous

Anonymous hacker and justice seeker

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی