پرش به

تصویر

ساخت سایت عالی با کمترین هزینه

سایت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 09 اوت 2017 - 04:38

• %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Slogan : MAHAN
  • Country :
  • Name : mahan

سلام دوستان من به تازه گی می خواستم سایتی رو برای خودم طرا حی کنم کسی است که بتونه کمکم کنه 

#2 ارسالی 09 اوت 2017 - 08:18

M707EBC
+223
  • %90█████████▒
  • Anonymous
  • 97 ارسال
    Last Visit 2 روز قبل
  • Slogan : توانا بُوَد هرکه با ما بُوَد
  • Country :
  • Name : Information thief

الکی که نمیشه سایت راه بندازیناگه میخواین یه سایت ساده راه بندازین برید سراغ وبلاگ اگه میخواید حرفه ای باشه و کسب درامد کنید باید هزینه تبلیغ و طراح و تایپر و... برای سایتتون بپردازید

حداقل برای راه اندازی یکسایت معمولی 300 تا 400 هزار تومان هزینه لازم داره:)

We are anonymous

Endless forever

With complete security

Any group standing in front of us will fail

Telegram

#3 ارسالی 10 اوت 2017 - 11:53

Dead LoRd
+1,080
  • Cyber Terrorist
  • VIP
  • 253 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Slogan : !you can't catch devli's with angel's
  • Country :
  • Name : 穆罕默德·邁赫迪

حداقل برای راه اندازی یکسایت معمولی 300 تا 400 هزار تومان هزینه لازم داره :)

من سایتم2500 تومن ماهیانه پول هاست میدم 4000 تومن هم دامنش جمعا ده هزار تومن نشد از سایت معمولیم بهتره سئوشم خیلی خوبه.

اصلا هزینه هم نخواست کنه این همه هاست رایگان هست میتونه سایتشو بیاره بالا :)

ویرایش شده توسط Dead LoRd 10 اوت 2017 - 11:59 .

هر عقیده ای که داشته باشید شهدا سزاوار احترام هستند

iranonymous.org_1500276770__776892_658.jiranonymous.org_1500276849__602555_32773

شهدا شرمنده ایم

شادی روحشان صلوات

.

.   

#4 ارسالی 10 اوت 2017 - 12:19

• %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :

من سایتم2500 تومن ماهیانه پول هاست میدم 4000 تومن هم دامنش جمعا ده هزار تومن نشد از سایت معمولیم بهتره سئوشم خیلی خوبه.

اصلا هزینه هم نخواست کنه این همه هاست رایگان هست میتونه سایتشو بیاره بالا :)

میشه کمکم کنید 

#5 ارسالی 10 اوت 2017 - 02:37

M707EBC
+223
  • %90█████████▒
  • Anonymous
  • 97 ارسال
    Last Visit 2 روز قبل
  • Slogan : توانا بُوَد هرکه با ما بُوَد
  • Country :
  • Name : Information thief

من سایتم2500 تومن ماهیانه پول هاست میدم 4000 تومن هم دامنش جمعا ده هزار تومن نشد از سایت معمولیم بهتره سئوشم خیلی خوبه. اصلا هزینه هم نخواست کنه این همه هاست رایگان هست میتونه سایتشو بیاره بالا :)

خب اخه کسی که میخواد تازه شروع بکنه به کار سایت باید هزینه تبلیغ بده تا بازدیدش بالا بره و منبع بشه و همچنین رتبه سایت در گوگل هم مهمه!

We are anonymous

Endless forever

With complete security

Any group standing in front of us will fail

Telegram

#6 ارسالی 10 اوت 2017 - 09:14

Dead LoRd
+1,080
  • Cyber Terrorist
  • VIP
  • 253 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Slogan : !you can't catch devli's with angel's
  • Country :
  • Name : 穆罕默德·邁赫迪

خب اخه کسی که میخواد تازه شروع بکنه به کار سایت باید هزینه تبلیغ بده تا بازدیدش بالا بره و منبع بشه و همچنین رتبه سایت در گوگل هم مهمه!

حتما لازم نیست اینکارا رو کنه اگر مطالب خوبی بزاره و همچنین قالب قشنگی داشته باشه(این خیلی مهمه) و خودش هم در بعضی جاها مثل شبکه های اجتماعی تبلیغشو کنه بازدیدش خوب میشه. راه های خیلی زیادی برای بهنیه سازی سئو ... هست.

من سایتم رو نه جایی تبلیغش کردم نه کار دیگه الان حدودا روزی 20 تا 30 تا بازدید از موتور های جستجو داره ولی خب تازه اولشه.

این دوستمون هم اگرچیزایی رو که گفتم رعایت کنن رتبه سایتشون خوب میشه همیشه نیاز نیست هزینه زیاد کرد .

هر عقیده ای که داشته باشید شهدا سزاوار احترام هستند

iranonymous.org_1500276770__776892_658.jiranonymous.org_1500276849__602555_32773

شهدا شرمنده ایم

شادی روحشان صلوات

.

.   

#7 ارسالی 19 اوت 2017 - 07:20

• %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :

حتما لازم نیست اینکارا رو کنه اگر مطالب خوبی بزاره و همچنین قالب قشنگی داشته باشه(این خیلی مهمه) و خودش هم در بعضی جاها مثل شبکه های اجتماعی تبلیغشو کنه بازدیدش خوب میشه. راه های خیلی زیادی برای بهنیه سازی سئو ... هست.

من سایتم رو نه جایی تبلیغش کردم نه کار دیگه الان حدودا روزی 20 تا 30 تا بازدید از موتور های جستجو داره ولی خب تازه اولشه.

این دوستمون هم اگرچیزایی رو که گفتم رعایت کنن رتبه سایتشون خوب میشه همیشه نیاز نیست هزینه زیاد کرد .

دوستان من میخوام دامنه رو به وبلاگ اتصال بدم به نظرتون کار درستیه

#8 ارسالی 19 اوت 2017 - 08:48

E.R.G
+208
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 53 ارسال
    Last Visit 21 ساعت قبل
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

سلام دوست عزيز. خسته نباشيد. به نظرم اگه با زبان هايي مثل php، html و css آشنايي داريد و فکر ميکنيد ميتونيد از پس کد نويسيش بر بيايد، هاست هاي رايگان زيادي براي راه اندازي سايتتون وجود داره. اگه همونطور که گفتيد دامنه هم داريد پس فقط نياز به يک قالب داريد که پيشنهاد ميدم خودتون بنوسيدش و بعد با يک اسکريپت به زبان پرل يا php يک بخش براي مديريت محتوا سايتتون راه اندازي کنيد و در نهايت سايتو روي وب آپلود کنيد. اما اگر به اين زبان ها آشنايي کامل نداريد براي شروع ميتونيد از چند تا برنامه ساخت کد ها مثل wysiwyg web builder 12 و.. استفاده کنيد. ميتونيد هم يک مبلغي پرداخت کنيد تا سايتتون رو کدنويسي و راه اندازي کنند. همونطور که گفتم اگر دامنه داشته باشيد و به زبان هايي که گفتم آشنايي داشته باشيد ديگه خرج خاصي نبايد بکنيد.  چون هاست رو ميتونيد به صورت رايگان هم پيدا کنيد. ميتونيد از سايت freehostia استفاده کنيد که خودم توي چند تا پروژه ازش استفاده کردم و حتي در حالت رايگان 1 ديتابيس mysql هم به صورت رايگان در اختيارتون قرار ميده و ميتونيد تا پنج دامنه رو روش نصب کنيد. اگر هم بخوايد ميتونيد با خريد يک هاست از اين سايت به صورت نامحدود از امکاناتش استفاده کنيد. تنها ايراد هاست هاي رايگان محدوديت هاي حجمي، پهناي باند و ديتابيس ها هستند که اگر سايت مورد نظرتون يک سايت معمولي مثل يک سايت شخصي يا يک سايت فروش ساده هست مسلما همين امکانات هاست رايگان هم به صرفه و هم کافي هست. بعد از راه اندازي هاست، کافيه دامنه رو روي هاست نصب کنيد و...

موفق باشيد

ویرایش شده توسط E.R.G 19 اوت 2017 - 08:52 .

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

#9 ارسالی 19 اوت 2017 - 11:39

• %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Country :

سلام دوست عزيز. خسته نباشيد. به نظرم اگه با زبان هايي مثل php، html و css آشنايي داريد و فکر ميکنيد ميتونيد از پس کد نويسيش بر بيايد، هاست هاي رايگان زيادي براي راه اندازي سايتتون وجود داره. اگه همونطور که گفتيد دامنه هم داريد پس فقط نياز به يک قالب داريد که پيشنهاد ميدم خودتون بنوسيدش و بعد با يک اسکريپت به زبان پرل يا php يک بخش براي مديريت محتوا سايتتون راه اندازي کنيد و در نهايت سايتو روي وب آپلود کنيد. اما اگر به اين زبان ها آشنايي کامل نداريد براي شروع ميتونيد از چند تا برنامه ساخت کد ها مثل wysiwyg web builder 12 و.. استفاده کنيد. ميتونيد هم يک مبلغي پرداخت کنيد تا سايتتون رو کدنويسي و راه اندازي کنند. همونطور که گفتم اگر دامنه داشته باشيد و به زبان هايي که گفتم آشنايي داشته باشيد ديگه خرج خاصي نبايد بکنيد.  چون هاست رو ميتونيد به صورت رايگان هم پيدا کنيد. ميتونيد از سايت freehostia استفاده کنيد که خودم توي چند تا پروژه ازش استفاده کردم و حتي در حالت رايگان 1 ديتابيس mysql هم به صورت رايگان در اختيارتون قرار ميده و ميتونيد تا پنج دامنه رو روش نصب کنيد. اگر هم بخوايد ميتونيد با خريد يک هاست از اين سايت به صورت نامحدود از امکاناتش استفاده کنيد. تنها ايراد هاست هاي رايگان محدوديت هاي حجمي، پهناي باند و ديتابيس ها هستند که اگر سايت مورد نظرتون يک سايت معمولي مثل يک سايت شخصي يا يک سايت فروش ساده هست مسلما همين امکانات هاست رايگان هم به صرفه و هم کافي هست. بعد از راه اندازي هاست، کافيه دامنه رو روي هاست نصب کنيد و...

ممنون از اینکه به من پاسخ دادید دوست عزیز من به هیچ زبانی اشنانیستم و من فقط میخوام بدونم اگه دامنه رو به وبلاگ وسل کنم میتونم یک سایت درست حسابی برای خودم درست کنم 

#10 ارسالی 20 اوت 2017 - 11:31

E.R.G
+208
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 53 ارسال
    Last Visit 21 ساعت قبل
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

بسته به موضوع وبسایت، قالب و محتوا مطمئنا میتونید. تنها مشکل بازدیده که همونطور که @Dead LoRd, عزیز گفتن میشه با تبلیغات در شبکه های اجتماعی و...  راحت این مشکل رو حل کرد.
اما به خاطر محدودیت هایی که توی بعضی از سایت های خدمات دهی وبلاگ وجود داره ممکنه نتونید قالب رو به اون شکلی که میخواید از نظر جزئیات درست کنید و هاست گزینه مناسب تری باشه. ولی بازم برای شروع وصل کردن دامنه به هاست هم از نظر بازدید و هم تبلیغات سایت مناسبه. چون موقع تبلیغ معمولا کاربران به سمت سایتی که با دامنه ای مثل com. یا org. ساخته شده باشه بیشتر میرن و در آینده میتونید کم کم این وبلاگ رو به یک هاست منتقل کنید.

ویرایش شده توسط E.R.G 20 اوت 2017 - 11:32 .

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

همچنین به سایت نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP