پرش به

تصویر

کرکvps

کرک

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 22 ژوئیه 2017 - 03:57

• %40████▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 46 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Slogan : MAHAN
  • Country :
  • Name : mahan

سلام دوستان من الان 10 دقیقه سیستمم داره کرک میکنه اکا چیزی انجام نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید و اگر vpsفعال دارید در بخش خصوصی برام بزارید 

https://www.iranonym...6__untitled.png

#2 ارسالی 22 ژوئیه 2017 - 06:27

OLIVER
+640
  • Anti Security
  • VIP
  • 298 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Country :
  • Name : OLIVER

سلام

دوست من 10 دقیقه=))=)) 

به هر کرکری بگی من 10 دقیقس دارم vps کرک میکنم خندش میگیره من خدم صبح تاشب میزنم روی کرک اگه خیلی شانس بیارم 2 یا 3 تا vps بگیرم بعدش شما میخوای با 10 دقیقه vps گیرت بیاد.

مهم ترین چیز توی کرک حوصله هست باید حوصله داشته باشی دوست من.

موفق باشی.

یاد بگیر همیشه تو زندگیت واسه دونفر باید جون و دل بدی

اولی : پدری که واسه برد تو زندگیشو باخت

دومی : مادری که با دعا هاش زندگیتو ساخت

تصویر

#3 ارسالی 22 ژوئیه 2017 - 10:45

• %20██▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 21 ارسال
    Last Visit
  • Country :
  • Name : امیرحسین

سلام

دوست من 10 دقیقه=))=)) 

به هر کرکری بگی من 10 دقیقس دارم vps کرک میکنم خندش میگیره من خدم صبح تاشب میزنم روی کرک اگه خیلی شانس بیارم 2 یا 3 تا vps بگیرم بعدش شما میخوای با 10 دقیقه vps گیرت بیاد.

موفق باشی.

دوست عزیزمون راست میگه اگه میخوای کرک کنی فقط حوصله لازمه من الان vps میزارم استفاده کتید :):)

• OLIVER این پست را پسندیده است

#4 ارسالی 24 ژوئیه 2017 - 12:36

Dead LoRd
+1,085
  • Cyber Terrorist
  • VIP
  • 255 ارسال
    Last Visit یک هفته قبل
  • Slogan : !you can't catch devli's with angel's
  • Country :
  • Name : 穆罕默德·邁赫迪

سلام

دوست من 10 دقیقه=))=)) 

موفق باشی.

دوست عزیزمون راست میگه اگه میخوای کرک کنی فقط حوصله لازمه من الان vps میزارم استفاده کتید :):)

درسته زمان مهمه ولی نکات دیگری هستن خیلی تاثیر دارن،اولن یه کرکر قوی، دی ال بروت دیگه کمتر استفاده میکنن بیشتر NLBrute

بعدش باید پسورد لیستتون گلچین شده و خیلی خوب باشه همچنین لیست یوزر هاتون،مثلا من میومدم یوزر رو فقط administratorمیزدم با یه پسورد لیست خوب و کم حجم، خوب هم جواب میداد، خب اکثرا میان یه لیست یوزر گنده و یه پسورد لیست سنگین و زیاد... میزنن خب معلومه دیگه سرعت کرک و... میاد پایین مخصوصا اگه روی کامپیوتر و نت خونگی باشه

شما ای پی های فعال و خوب بزار و یه پسورد لیست کم حجم و خوب و یوزر هم فقط ادمین یا ادمینیستراتور بزن، اینجوری خیلی احتمال کرک شدن بیشتره

دوست عزیز @OLIVER,شما هم انقدر این بنده خدا رو نترسون :)من بار اول روی سیستم شخصی 5 دقیقه گزاشتم 3 تا کرک کردم، چیزهایی رو که ذکرکردم رعایت کنن جواب میگیرن

ویرایش شده توسط Dead LoRd 24 ژوئیه 2017 - 12:38 .

#5 ارسالی 24 ژوئیه 2017 - 12:53

FR0Z3N
+16
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 5 ارسال
    Last Visit سپتامبر 05 2017 05:24
  • Country :
  • Name : FR0Z3N

من پیشنهادم اینه که برای هر کشوری که میخواین سرورش رو بزنین، از پسورد لیست جدا استفاده کنین خیلی بهتر جواب میگیرین !

خود من از سرورهای آلمان گود زیاد گرفتم ! خیلی هم سرورای خوبی بودن و خیلی کمکم کردن

برای اینکه این پست اسپم نشه، این هم از لینک دانلود نرم افزار NLBrute ورژن 1.2 (اسکن شده و ویروسی نیست - سرور پیکوفایل)

برخی از ویژگی های این نرم افزار :
قابلیت کرک حتی با تعداد آیپی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تا
سرعت اسکن و کرک بسیار بالاتر نسبت به نرم افزار Dubrute ( طبق گفته سازنده ۱۰ برابر بالاتر )
استفاده کاربری بسیار آسان تر از DUBrute
محیط بسیار ساده تر نسبت به نرم افزار DUBrute
قابلیت اسکن توسط سیستم خانگی بدون نیاز به Vps برای شروع کار ( با احتساب هزینه کاهش ترافیک )

موفق باشین :)

#6 ارسالی 24 ژوئیه 2017 - 01:24

OLIVER
+640
  • Anti Security
  • VIP
  • 298 ارسال
    Last Visit 4 هفته قبل
  • Country :
  • Name : OLIVER

درسته زمان مهمه ولی نکات دیگری هستن خیلی تاثیر دارن،اولن یه کرکر قوی، دی ال بروت دیگه کمتر استفاده میکنن بیشتر NLBrute

بعدش باید پسورد لیستتون گلچین شده و خیلی خوب باشه همچنین لیست یوزر هاتون،مثلا من میومدم یوزر رو فقط administratorمیزدم با یه پسورد لیست خوب و کم حجم، خوب هم جواب میداد، خب اکثرا میان یه لیست یوزر گنده و یه پسورد لیست سنگین و زیاد... میزنن خب معلومه دیگه سرعت کرک و... میاد پایین مخصوصا اگه روی کامپیوتر و نت خونگی باشه

شما ای پی های فعال و خوب بزار و یه پسورد لیست کم حجم و خوب و یوزر هم فقط ادمین یا ادمینیستراتور بزن، اینجوری خیلی احتمال کرک شدن بیشتره

دوست عزیز @OLIVER,شما هم انقدر این بنده خدا رو نترسون :)من بار اول روی سیستم شخصی 5 دقیقه گزاشتم 3 تا کرک کردم، چیزهایی رو که ذکرکردم رعایت کنن جواب میگیرن

بله کاملا حق با شماست اما باید به اینم توجه کنیم که vps از کجاهست و از همه مهم تر سرعت نت هست که تعین میکنه vps توی چند دقیقه کرک بشه من سرعت نتم 1 مگ هست ولی انگار که نه انگار البته جدیدا اینجوری شده قبلا تا 16 مگ هم میرفت سرعتش.

من وقتی میخوام vps کرک کنم user رو admin و administrator میزارم و password رو هم خدم مینویسم و بعد کرک حذفش میکنم دلیلشم نمیدونم:D 

یاد بگیر همیشه تو زندگیت واسه دونفر باید جون و دل بدی

اولی : پدری که واسه برد تو زندگیشو باخت

دومی : مادری که با دعا هاش زندگیتو ساخت

تصویر

همچنین به کرک نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP