پرش به

تصویر
- - - - -

فقط حرفه ای ها نه اماتور!!!!!!!

HACK

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 04 ژوئیه 2017 - 03:19

waffen
+5
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 4 ارسال
    Last Visit 3 هفته قبل
  • Country :
  • Name : joker

اگه انسانیت دارید جواب بدید مدتی برای دانلود نرم افزار از یه هکر روس در( DEEP WEB ) نیاز به پول الکترونیکی بیت کویین دارم . مبلغ پیشنهادی برای نرم افزار بالاست . افتتاح حساب کردم . سوال ایا راهی هست که موجودی حساب بیت کوین خودمو Hack کنم . هر راهی که به ذهنم رسیده رفتم جواب نداده . حتی قصد فروش موتورم داشتم حساب کردم تبدیل ریال به دلار بیت کویین توسط صرافی خودمون به صرفه نیست کم اوردم . اگر واقعا هکر حرفه ای هستید راهی برای من پیدا میکنید . دیگه مخم کار نمیکنه دارم دیونه میشم . لطفا جواب بدید. :154fs232528: :154fs232528: :154fs232528:

#2 ارسالی 04 ژوئیه 2017 - 03:36

M707EBC
+204
  • %90█████████▒
  • Anonymous
  • 94 ارسال
    Last Visit 2 روز قبل
  • Slogan : توانا بُوَد هرکه با ما بُوَد
  • Country :
  • Name : Information thief

سلام خدمت شما
من چند راه دارم

اول اینکه میتونید اسم یا کاربرد نرم افزاری رو که میخواید خریداری کنید رو بفرستید شاید کمکی از دستمون بر اومد

دوم اینکه Hack بیت کویین راه خوبی نیست بهتره تو فکر کرک اکانت بیت کویین یا استفاده از فیک پیج و مهندسی اجتماعی بیوفتید

سوم اینکه فکر نکنم اون برنامه اینقدر ارزش داشته باشه که به فکر فروش اجناس خود شدید میتونستید اطلاعات خوبی از فروشنده گرفته و خودتون اقدام به ساخت برنامه کنید...

سوالی داشتید درخدمتم

We are anonymous

Endless forever

With complete security

Any group standing in front of us will fail

Telegram

#3 ارسالی 04 ژوئیه 2017 - 09:27

E.R.G
+136
  • %30███▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 34 ارسال
    Last Visit یک روز پیش
  • Slogan : Hackers don't scared to teach others
  • Country :
  • Name : E.R.G

سلام دوست عزیز. همون طور که آقای M707EBC گفتند من مطمئنم برنامه ای که شما میخواین بخرین تو اینترنت پیدا میشه یا حتی اگر پیدا نشد بگید شاید تونستیم کمکی بهتون بکنیم و بسازیمش. اما اگر در هر صورت تمایل دارید برنامرو خریداری کنید میتونید یک روش قدیمی اما پر استفاده رو امتحان کنید. یکی از id های خرید های در حال انجام دیگرو جعل کنید و به عنوان مثال با افزونه live http headers به حساب فروشنده انتقالش بدید. به طوری که بیت کوین فکر کنه شما خرید رو انجام دادید و شخص فروشنده هم توی حسابش پول رو دریافت کنه. میتونید این id هارو با یک اسنیفر http پیدا کنید. اینجور خرید ها بعد از یک یا دو روز منقضی میشه و اگر هم کسی بخواد انتقالشون بده با مشکل برخورد میکنه چون اصلا پولی رد و بدل نشده و فقط این رد و بدل توی هر دو حساب به نمایش در اومده. بعد از اینکار فروشنده فکر میکنه شما خرید رو انجام دادید و برنامه رو به شما تحویل میده. در حالی که بعد از یک یا دو روز یا حتی یکی دو ساعت بیت کوین متوجه این جعل میشه و پول حساب فروشنده دوباره به حالت اول برمیگرده. در حالی که برنامه رو به شما داده. تنها مشکل این روش اینه که شما از مقدار پولی که با جعل هر id به حساب فروشنده واریز میشه مخص نیست و ممکنه بیشتر یا کمتر باشه. بنابر این تا حدودی با ریسک همراهه که اگر کمتر بود میتونید بگید بقیشو واریز میکنم و یک id دیگه جعل کنید و اگر هم بیشتر بود فقط بگید من خریدو انجام دادم و طوری رفتار کنید انگار همون پولی که قرار بود بریزید واریز کردید. فروشنده هم فکر میکنه به اشتباه پول بیشتری واریز شده و توی دنیای دیپ وب از این که سرتون کلاه هم گذاشته خوشحال میشه و برنامرو بهتون میده. اما پیشنهاد میکنم اگر میخواین از این روش استفاده کنید اینکارو با یک حساب بیت کوین موقت انجام بدید چون معمولا بعد از جعل و متوجه شدن بیت کوین، حساب جعل کننده مسدود میشه. اما به نظر اول برنامه مورد نظرتونو مطرح کنید چون من مطمئنم داخل همین انجمن برنامه نویس های واردی وجود دارن. اگر از دست منم کمکی بر اومد انجام میدم. موفق باشید

:32: MY NAME IS E.R.G :32:

I HAVE NOT Claim IN HACK AND DON'T LIKE THOSE WHO CLAIM TO HACKED

I AM A ANONYMOUS 

I HOPE YOU ENJOY FROM MY POSTS

THANK YOU 

#4 ارسالی 05 ژوئیه 2017 - 08:55

waffen
+5
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 4 ارسال
    Last Visit 3 هفته قبل
  • Country :

سلام خدمت شما
من چند راه دارم

اول اینکه میتونید اسم یا کاربرد نرم افزاری رو که میخواید خریداری کنید رو بفرستید شاید کمکی از دستمون بر اومد

دوم اینکه Hack بیت کویین راه خوبی نیست بهتره تو فکر کرک اکانت بیت کویین یا استفاده از فیک پیج و مهندسی اجتماعی بیوفتید

سوم اینکه فکر نکنم اون برنامه اینقدر ارزش داشته باشه که به فکر فروش اجناس خود شدید میتونستید اطلاعات خوبی از فروشنده گرفته و خودتون اقدام به ساخت برنامه کنید...

سوالی داشتید درخدمتم

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی بابت جواب سوال ما . نرم افزار مورد نظر من قابلیت Hack اکانت بیت کوین داره . بعدا متوجه شدم این کار دزدی و از نظر انسانیت درست نیست . من فکر میکردم نرم افزار قابلیت Hack موجودی حساب بیت کوین داره . تشکر

#5 ارسالی 05 ژوئیه 2017 - 08:56

waffen
+5
  • %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 4 ارسال
    Last Visit 3 هفته قبل
  • Country :

سلام دوست عزیز. همون طور که آقای M707EBC گفتند من مطمئنم برنامه ای که شما میخواین بخرین تو اینترنت پیدا میشه یا حتی اگر پیدا نشد بگید شاید تونستیم کمکی بهتون بکنیم و بسازیمش. اما اگر در هر صورت تمایل دارید برنامرو خریداری کنید میتونید یک روش قدیمی اما پر استفاده رو امتحان کنید. یکی از id های خرید های در حال انجام دیگرو جعل کنید و به عنوان مثال با افزونه live http headers به حساب فروشنده انتقالش بدید. به طوری که بیت کوین فکر کنه شما خرید رو انجام دادید و شخص فروشنده هم توی حسابش پول رو دریافت کنه. میتونید این id هارو با یک اسنیفر http پیدا کنید. اینجور خرید ها بعد از یک یا دو روز منقضی میشه و اگر هم کسی بخواد انتقالشون بده با مشکل برخورد میکنه چون اصلا پولی رد و بدل نشده و فقط این رد و بدل توی هر دو حساب به نمایش در اومده. بعد از اینکار فروشنده فکر میکنه شما خرید رو انجام دادید و برنامه رو به شما تحویل میده. در حالی که بعد از یک یا دو روز یا حتی یکی دو ساعت بیت کوین متوجه این جعل میشه و پول حساب فروشنده دوباره به حالت اول برمیگرده. در حالی که برنامه رو به شما داده. تنها مشکل این روش اینه که شما از مقدار پولی که با جعل هر id به حساب فروشنده واریز میشه مخص نیست و ممکنه بیشتر یا کمتر باشه. بنابر این تا حدودی با ریسک همراهه که اگر کمتر بود میتونید بگید بقیشو واریز میکنم و یک id دیگه جعل کنید و اگر هم بیشتر بود فقط بگید من خریدو انجام دادم و طوری رفتار کنید انگار همون پولی که قرار بود بریزید واریز کردید. فروشنده هم فکر میکنه به اشتباه پول بیشتری واریز شده و توی دنیای دیپ وب از این که سرتون کلاه هم گذاشته خوشحال میشه و برنامرو بهتون میده. اما پیشنهاد میکنم اگر میخواین از این روش استفاده کنید اینکارو با یک حساب بیت کوین موقت انجام بدید چون معمولا بعد از جعل و متوجه شدن بیت کوین، حساب جعل کننده مسدود میشه. اما به نظر اول برنامه مورد نظرتونو مطرح کنید چون من مطمئنم داخل همین انجمن برنامه نویس های واردی وجود دارن. اگر از دست منم کمکی بر اومد انجام میدم. موفق باشید

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی بابت جواب سوال ما . نرم افزار مورد نظر من قابلیت Hack اکانت بیت کوین داره . بعدا متوجه شدم این کار دزدی و از نظر انسانیت درست نیست . من فکر میکردم نرم افزار قابلیت Hack موجودی حساب بیت کوین داره . تشکر

#6 ارسالی 08 ژوئیه 2017 - 02:11

Dead LoRd
+1,068
  • Cyber Terrorist
  • VIP
  • 253 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Slogan : !you can't catch devli's with angel's
  • Country :
  • Name : 穆罕默德·邁赫迪

یه سوال

اگه واقعا فکر میکنی برنامه کار میکنه و واقعیه خب چرا خود اون هکر روسی که میگی ازش استفاده نمیکنه و موجودی حسابشو افزایش نمیده؟ میاد اقدام به فروش این برنامه میکنه؟

ببین دوست عزیز اینجور کار ها مثل Hack اکانت بیت کوین یا افزایش موجودی و.. من نمیگم امکانش نیست،روش ها و ترفند هایی وجود داره مثل همینی که دوست عزیز ERG ذکر کردن،ولی دیگه انقدر راحت هم نیست که یه برنامه به تنهایی بتونه کارشو انجام بده.

مثلا ما میخوایم ممبر فیک به کانال تلگراممون اضافه کنیم امکانش هست ولی باید بریم شماره مجازی بسازیم و و برای هرکدوم یه اکانت تلگرام و... حالا یه عده ادم کلاهبردار میان یه برنامه فیک که فقط یه ظاهر داره میسازن،بعد هم میگن توی این بنامه تعداد ممبر رو وارد کنید اضافه میکنه ... و اقدام به فروش این برنامه میکنن. مورد شما هم شبیه همینه

بعدشم این روس ها ادمای نامردی ان :angry: من که تو زمینه گیمینگ هربار خواستم با یه پلیر روسی دست دوستی بدم قصد سوء استفاده داشتن، خیلی از گیمر های ایرانی اینو میدونن حتی اینجور که من دیدم پلیرهای کشور های دیگه هم توی سرور هایی که پلیر های روسی هستن بازی نمیکنن چون اکثرا افرادی هستن که نمیخوان عین ادم و عادلانه بازی کنن مثلا فقط بلدن از باگ های بازی استفاده کنن و بقیه رو گول بزنن و...

حالا دیگه ببخشید من چون تو این زمینه گیمینگ هم تجربه ای داشتم اینارو گفتم مثلا بازی CSGO

• Turk-Khan این پست را پسندیده است

هر عقیده ای که داشته باشید شهدا سزاوار احترام هستند

iranonymous.org_1500276770__776892_658.jiranonymous.org_1500276849__602555_32773

شهدا شرمنده ایم

شادی روحشان صلوات

.

.   

#7 ارسالی 14 ژوئیه 2017 - 09:26

• %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 2 ارسال
    Last Visit ژوئیه 14 2017 11:40
  • Country :
  • Name : omid

سلام میخواستم یه ربات استیم که توسط اون ایتم های منو اسکم کردن Hack کنید ادرس پروفایلش و رو میتونم راحت بهتون بدم میخواستم بدونم چقد در میاد؟ چون  500 تومان ایتم ازم اسکم کردن ممنون میشم کمکم کنید و اگر نمیتونید یه ایمیل که بتونه بهم کمک کنه بمن بدید ممنون میشم. یا اگر بازم نمیشه یه جور راهنماییم کنید بتونم این کارو کنم بدجور فشار روم اورده جوری که این ترم دانشگاهم مشروط شدم و ممکن اخراج شم. ممنون

ویرایش شده توسط RainMaKer 14 ژوئیه 2017 - 09:28 .

#8 ارسالی 14 ژوئیه 2017 - 01:47

Dead LoRd
+1,068
  • Cyber Terrorist
  • VIP
  • 253 ارسال
    Last Visit 3 روز قبل
  • Slogan : !you can't catch devli's with angel's
  • Country :
  • Name : 穆罕默德·邁赫迪

سلام میخواستم یه ربات استیم که توسط اون ایتم های منو اسکم کردن Hack کنید ادرس پروفایلش و رو میتونم راحت بهتون بدم میخواستم بدونم چقد در میاد؟ چون  500 تومان ایتم ازم اسکم کردن ممنون میشم کمکم کنید و اگر نمیتونید یه ایمیل که بتونه بهم کمک کنه بمن بدید ممنون میشم. یا اگر بازم نمیشه یه جور راهنماییم کنید بتونم این کارو کنم بدجور فشار روم اورده جوری که این ترم دانشگاهم مشروط شدم و ممکن اخراج شم. ممنون

دوست عزیز فکر نکنم اینجا دیگه جاش باشه در مورد استیم و سی اس گو... حرف بزنیم، ولی اینجور که میگید ایتم های شما رو اسکم کردن، تنها راهی که به ذهن من میرسه، اینه که اکانت استیم شخص موردنظر رو کرک کنید، کرکر های اکانت استیم زیاد هست و اگر کسی رو میشناسید این کاره باشه میتونید به اون بگید، بنده دیگه زیاد وارد این کارها نمیشم، یا یه راه دیگه که به ذهنم میرسه به پشتیانی استیم یا شرکت Valve پیام بدید و موضوع رو مطرح کنید،

هر عقیده ای که داشته باشید شهدا سزاوار احترام هستند

iranonymous.org_1500276770__776892_658.jiranonymous.org_1500276849__602555_32773

شهدا شرمنده ایم

شادی روحشان صلوات

.

.   

همچنین به HACK نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP