پرش به

تصویر
- - - - -

آموزش مخفی کردن اسم مودم (برای جلوگیری از هک شدن)

آموزش مخفی کردن اسم مودم مخفی کردن مودم امنیت ضد هک کردن مودم جلوگیری از هک مودم مخفی کردن اسم اسم

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 ارسالی 18 مارس 2017 - 03:41

OLIVER
+342
  • Anti Security
  • Anonymous
  • 172 ارسال
    Last Visit 6 روز قبل
  • Slogan : برای برقراری امنیت تلاش نکن چون هیچ وقت برقرار نمیشه ;-)
  • Country :
  • Name : OLIVER

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز و ناشناس

خیلی وقت بود که پست مفیدی نگزاشته بودم گفتم که بایک پست امنیتی جبرانش کنم

میدونم که خیلی از دوستان ترس از Hack شدن مودم دارن بهشون پیش نهاد میکنم که این پست رو بخونن تا خیلی از احتمال Hack شدن مودم آنها بیاید پایین.

شاید بعضی از شما دوستان الان به خدتون بگید که اگر اسمش رو مخفی کنم چجوری به اون وصل بشم این رو هم در ادامه توضیح میدم.

خب بریم سراق آموزش :

اول باید به صفحه تنظیمات مودم وارد شویم برای اینکار یک مرورگر را باز کنید و در آن آدرس " 192.168.1.1 " را وارد کنید خب الان شما باید User و Password خدتون رو وارد کنیدتا به صفحه تنظیمات بروید که این User و Password بصورت پیش فرض admin هستند.

بعد از وارد شدن به صفحه تنظیمات به قسمت Wireless بروید و به دنبال Hide Access Point بگردید و تیک بقل آنرا بزنید و تنظیمات را Save یا Apply بکنید.

iranonymous.org_1489795136__capture.png

الان باید به سراق تلفن همراه خود بروید به قسمت Wifi بروید میبینید که نام مودم شما در آنجا قرار ندارد.

الان باید به آن وصل بشیم  برای این کار برروی "+" ویا "افزودن شبکه" کلیک کنید در قسمت SSID نامی که برای مودم خود انتخاب کرده اید را وارد کنید Security را روی همان گزینه ای قرار دهید که برای مودمتان قرار داده اید مثلا امنیت مودم من WPA 2 هست و در آخر برروی اتصال بزنید اکنون میبینید که به مودم خود وصل شده اید.

لطفا اسپم ندهید و اگر سئوالی داشتید در همین تا پیک بپرسید من پاسخ گو هستم

لایک فراموش نشه:x

ویرایش شده توسط OLIVER 18 مارس 2017 - 03:44 .

iranonymous.org_1498663152__we_are_anony

همچنین به آموزش مخفی کردن اسم مودم, مخفی کردن, مودم, امنیت, ضد هک کردن مودم, جلوگیری از هک مودم, مخفی کردن اسم, اسم نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP