پرش به

تصویر
بسیار مهم

کمک برای پس گرفتن جیمیل

بسیار مهم پس گرفتن جیمیل

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 19 فوریه 2017 - 01:01

OLIVER
+642
  • Anti Security
  • VIP
  • 298 ارسال
    Last Visit سپتامبر 23 2017 10:32
  • Country :
  • Name : OLIVER

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستان من تقریبا پارسال به قول معروف یکی خرم کرد جیمیلم و رمزشو ازم گرف و عوض کرد 

داستانشم اینه :

روی اون جیمیل اکانت کلش اف کلنزم سیو بود یه روز مارو وار گزاشت از شانس بد من نمیدونم چرا گوشیم دیگه کلش اف کلنزو باز نکرد که برم وارم رو بزنم لیدر کلن ( خدا لعنتش کنه ) اومد تلگرام گفت بیا بزن فقط تو موندی بزنی بردیم منم گفتم نمیتونم نمیره تو بازی گفت جیمیلتو بده من برات بزنم من گفتم نمیدم یک ساعت بعد دوباره همینو گفت من یکمم گیر دادو..... منم دادم یک ساعت بعد پیام دادم چیشد بردی گفت نه باختیم گفتم پس جیمیلمو از گوشیت پاک کن گفت پاک کردم جیمیلتو میخوام چیکار و قتی خدم اکانت دارم گفتم دمت گرم. فرداش گوشیم درست شد و اومدم برم تو بازی دیدم پیام اومده رمز جیمیل اشتباه است منم قاطی کردم رفتم به لیدره پیام دادم چرا رمزشو عوض کردی خیلی نامردی اونم گفت من نبود یه بک هفته بش پیام ندادم بعدش بش پیام دادم هکر اکانتمو بازی میکنه گفت اره بزی وقتا اینو گفت فهمیدم کار خدشه گفتم اکانتمو باید پس بگیرم گفت اگه برات پسش بگیرم چقد میدی گفتم هیچی بت نمیدم چون تقصیر تو بود دیگه به هم پیام ندادیم و..............

دوستان لطفا اگر واقعا کسی میتونه کمک کنه بیاد پیام خصوصی یک و نیم سال برای اکانتم زحمت کشیدم اگر کسی واقعا میتونه کمک کنه پیام خصوصی بگه

اقای Turk_Khan شما فکر کنم در Hack جیمیل تجربه دارید لطفا  شما کمکم کنید

یاد بگیر همیشه تو زندگیت واسه دونفر باید جون و دل بدی

اولی : پدری که واسه برد تو زندگیشو باخت

دومی : مادری که با دعا هاش زندگیتو ساخت

تصویر

#2 ارسالی 19 فوریه 2017 - 02:50

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :
  • Name : ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌

با سلام 

خوب اول اینکه چندتا نکته رو بگم بعد بریم سراغ بحث.

اول اینکه از عنوان مناسبی انتخاب کنید برای تایپیک(چندبار تکرار شده) تا اگه مشگل کسی دیه هم بود بتونه راحت پیدا کنه

دوم از کلمات مناسب استفاده کنید انجمن جای این کلمات نیست/.

اگر هم از شخص خاصی کمک میخواید پیغام خصوصی رو برا همین گذاشتن دیه نیازی نیست تایپیک بزنید.

===========================================================================

خوب اگه راه های بازیابی به جیمیل رو عوض نکرده میتونید پس بگرید مثلا (شماره موبایل - ایمیل بازیابی-تاریخ تولد و...)

و خیر عوض کرده باشه تنها راحتون یا کرک جیمیل هست که باید یکم راجبش تلاش کنی به این آسونی هم نیست.

و یا هم بقول معروف همون بلا رو سر خود طرف بیاری با مهندسی اجتماعی(مهندسی اجتماعی تو فیک پیچ و 1000 تا جم میدیم و اینا نبینید.)

یه نکته هم بگم اگه از ایمیل خودتون اطلاعات کافی دارید (اکثر مردم موقع ساخت ایمیل اطلاعات الکی میزنن که سریع رد بشه) میتونید با پشتیبانی گوگل ارتباط برقرار کنید و سعی کنید تا باور کنن ایمیل شما Hack شده و پسش بدن

یاحق/موفق باشید/.

همچنین به بسیار مهم, پس گرفتن جیمیل نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP