پرش به

تصویر
- - - - -
بسیار مهم

سوال درمورد پلیس فتا !

بسیار مهم

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
5 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 04 فوریه 2017 - 12:44

• %100██████████
  • Anonymous
  • 105 ارسال
    Last Visit 3 هفته قبل
  • Slogan : Io sono una ragazza non identificato che tutto "! Inginocchiarsi di fronte a me"
  • Country :
  • Name : nwGin

سلام

من یه سوال دارم

مثلا دوستم یک کانال زده خوب بعد عکس منو زیرش گذاشته ! چیز بدی هم ننوشته زیرش و اینکه بعدش پستی که فرستاده کانال خودش برای خودش فروارد کرده و کانال رو پاک کرده

و الان من میفهمم که عکسمو گذاشته یه کانال البته پخش نکرده فقط زیرش نوشته

سلام

بامرام، شدی شبیه خواهرام
خز بوشهر ❤

بعد الان حالا فوقش پیام فروارد شده که برا خودش ارسال کرده باشه داشته باشم میتونم ازش شکایت کنم ؟ اما کانال رو پاک کرده ها !
هیچکسم اون عکس ندیده فقط 1 نفر دیده اونم خودش ! میتونم ازش شکایت کنم ؟ و اینکه پلیس فتا پیگیری کنه میتونه فرد رو پیدا کنه ؟

ویرایش شده توسط anonymously 04 فوریه 2017 - 12:44 .

• OLIVER این پست را پسندیده است

I am an imaginative person

Because of this my name is anonymous

Anonymous hacker and justice seeker

#2 ارسالی 04 فوریه 2017 - 02:55

hack__lol
+210
  • %70███████▒▒▒
  • Anonymous
  • 73 ارسال
    Last Visit ژوئیه 10 2017 10:14
  • Slogan : 𝓘𝓡𝔄𝔑 𝔄𝔑𝔒𝔑𝔜𝔐𝔒𝔘𝔖 \/𝟺|/|𝔊𝔘@𝓡|) 𝔉𝔒𝓡 𝔈𝔙𝔈𝓡
  • Country :
  • Name : mhoammad
انتشار اسرار خصوصی و محتویات خانوادگی
جرایم رایانه ای
م۱۷ ق جرایم رایانه ای (م ۷۴۵ ق م ا) به موضوع انتشار اسرار خصوصی و محتویات خانوادگی که بزهی ضد حریم خصوصی است پرداخته است.
این ماده برای حمایت از حریم خصوصی افراد می باشد. بند الف ماده ۲ دستورالعمل های اروپایی حمایت از داده های شخصی مصوب ۱۹۹۲ در تعریف داده شخصی اعلام می کند: «داده شخصی یعنی هرگونه اطلاعات مربوط به یک شخص با هویت مشخص یا قابل شناسایی، شخص قابل شناسایی کسی است که مستقیم یا غیر مستقیم، به ویژه از طریق مراجعه به یک شماره تشخیص هویت یا مراجعه به چند عامل خاص درباره هویت فیزیکی، روانی، ذهنی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی یا خانوادگی قابل شناسایی است.» [۲۶۶: ۱]

۱- رکن مادی

۱-۱) موضوع جرم
موضوع بزه درم ۱۷ ق جرایم رایانه ای، صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری می باشد که در واقع سر دسته محتوای خصوصی، محتوای خانوادگی و محتوای سری را تشکیل می دهند.

۱-۲) رفتارمرتکب
در ماده ۱۷ ق جرایم رایانه ای دو رفتار انتشار و در دسترس قراردادن برای جرم موضوع ماده پیش بینی شده است. این دو رفتار باید بدون رضایت دارنده صوت یا تصویر یا فیلم یا سر باشد و همچنین باید این دو رفتار غیر قانونی باشند.

۱-۳) نتیجه حاصله
از آنجایی که جرم موضوع م ۱۷ ق جرایم رایانه ای، بزهی مقید است، بنابراین در رکن مادی، احتیاج به نتیجه دارد. این نتیجه عبارت است از ضرر یا هتک حیثیت دارنده یاتصویر یا فیلم یا سرکه معیار سنجش ضرر یا هتک حیثیت، عرف می باشد.

۲- رکن روانی
مرتکب رفتارهای پیش بینی شده در م ۱۷ ق جرایم رایانه ای راباید با اراده آزاد خود انجام داده باشد یعنی عمد رفتاری داشته باشد. همچنین آگاه باشد که صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار متعلق به دیگری است.

۳- مجازات
کیفر مقرر برای بزه انتشار اسرار خصوصی و محتویات خاوادگی مطابق با م ۱۷ ق جرایم رایانه ای، حبس از نود ویک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات می باشد.

باید اسداد لازمه داشته باشید تا ثابت بشه

#3 ارسالی 04 فوریه 2017 - 03:01

mr.mamad
+37
  • %40████▒▒▒▒▒▒
  • banned
  • 46 ارسال
    Last Visit فوریه 15 2017 11:09
  • Country :
  • Name : mr.mamad

باید به پلیس فتا شهرتون مراجعه کنید ولی فک نکنم بتونید کاری کنید از طریق اینترنت هم که گذارش بدید اصلا پیگیری فک نکنم انجام بدن در رابطه با این موضوع یا حق.

#4 ارسالی 04 فوریه 2017 - 09:43

• %100██████████
  • Anonymous
  • 105 ارسال
    Last Visit 3 هفته قبل
  • Slogan : Io sono una ragazza non identificato che tutto "! Inginocchiarsi di fronte a me"
  • Country :
  • Name : nwGin

جواب این پست رو خودم میفرستم قصد اسپم ندارم فقط خواستم یکی همین مشکل براش پیش اومد دیگ همین پست بیاد جوابش بگیره

من با یک وکیل صحبت کردم گفت که چون اون کسی که عکس شمارو توی کانال گذاشته و اون طرف دوستتون بوده ! و باز همین عکس رو به دوست های دیگه ات فرستاده (به تعداد خیلی خیلی کم و اشنا )میتونه خیلی دلیل بیاره مثلا طرف عکس دوستم میخواسته عکس دوستم دادمش ! و اینکه چون فقط یه پیام فرواردی یا عکسی از اون پیام دارم و طرف کانال رو پاک کرده کار سخت شده و سخت اثبات میشه به همین دلیل فقط شاید جریمه بشه ! که اونم چون از عکس سو استفاده نکرده یعنی پخش کرده بین غریبه ها و توی کانال ها و گروه ها و ...  هیچ کاریش نمیشه کرد :)

یا حق

I am an imaginative person

Because of this my name is anonymous

Anonymous hacker and justice seeker

#5 ارسالی 05 فوریه 2017 - 12:07

OLIVER
+642
  • Anti Security
  • VIP
  • 298 ارسال
    Last Visit سپتامبر 23 2017 10:32
  • Country :
  • Name : OLIVER

سلام

من یه سوال دارم

مثلا دوستم یک کانال زده خوب بعد عکس منو زیرش گذاشته ! چیز بدی هم ننوشته زیرش و اینکه بعدش پستی که فرستاده کانال خودش برای خودش فروارد کرده و کانال رو پاک کرده

و الان من میفهمم که عکسمو گذاشته یه کانال البته پخش نکرده فقط زیرش نوشته

سلام

بامرام، شدی شبیه خواهرام
خز بوشهر ❤

بعد الان حالا فوقش پیام فروارد شده که برا خودش ارسال کرده باشه داشته باشم میتونم ازش شکایت کنم ؟ اما کانال رو پاک کرده ها !
هیچکسم اون عکس ندیده فقط 1 نفر دیده اونم خودش ! میتونم ازش شکایت کنم ؟ و اینکه پلیس فتا پیگیری کنه میتونه فرد رو پیدا کنه ؟

درود 

دوست عزیز فکر نکنم پلیس کاری انجام بدهد چون دوستتون فکر نکنم کارش از عمد بوده باشه

و اصلا شکایت چرا شما دارید میگید 1 نفر بیشتر ندیده اونم خدش بوده

پلیس فتاح هم میتونه فرد رو پیدا کنه اگر شماره بدید

موفق باشید

یاد بگیر همیشه تو زندگیت واسه دونفر باید جون و دل بدی

اولی : پدری که واسه برد تو زندگیشو باخت

دومی : مادری که با دعا هاش زندگیتو ساخت

تصویر

#6 ارسالی 05 فوریه 2017 - 10:24

Hellish_PN
+1,132
  • Security Expert
  • Moderator
  • 307 ارسال
    Last Visit 3 هفته قبل
  • Slogan : همه جا هکر باش..
  • Country :
  • Name : Unknown

با سلام

دوستان من نفهمیدم 20 سوالی میزارید ...... از پلیس فتا میپرسید ...... میخواهید طرفو بندازید زندان ........ با وکیل صحبت میکنید و تو انجمن Hack............ عجب.....

خیله خب

کاربر گرامی @anonymously, حقیقتا من نفهمیدم سوال شما چیه .... یه نفری عکستونو پخش کرده.... خب یا میشناختیدش (فامیل یا آشنا بوده) یا نه ....

اگر آشنا بوده که اعتماد خودتون بوده و خودتون کردید که**** بر خودتون باد. اگر نه که میتونید به جرم نفوذ تو گوشی شکایت کنید.

اگر عکستونو دادید یعنی اعتماد کردید و جوابشو خودتون گرفتید .... اگر عکستونو از گوشیتون کش رفته که باز Hack میشه

و چون خیلی زیاد ندیدن پس نگران نباشید نه گناه کردید و نه چیزی و اون طرفم اینطوری نیست که بخواد از طرف خودش و اونم جلوی روی شما سین جمع کنه و عکستونو نشون بده

اگر بخواد کاری میکنه خودتون نفهمید

به هرحال اینکه 20 سوالی بی مربوط هم به موضوع انجمن هم تاپیک بیان میکنید بگذریم ..... خواهشا یه مطلبی بزارید ما هم چیزی یاد بگیریم :-)

به هر حال اگر سوالی درمورد پلیس فتا دارید ، سایت خودشون بهترین سایت هاست برای اینکار ..... از خودشون بپرسید

امید وارم دیگه اسپمی نشه

اشتباه کردم زدمش تو بخش پرسش و پاسخ ولی خب خوبه .....

موفق باشید

یاعلی مدد

=========================================================

دوستان ما 7 تا قانون اساسی داریم تو Hack هیچوقت فراموش نکنید.

قانون شماره 1 = هیچ سیستمی امن نیست !(نبوده و نخواهد بود)

قانون شماره 2 = معمولا عملیات نفوذ اونطوری که می خواهید پیش نمی رود ولی انجام می شود !

قانون شماره 3 = یک هکر همیشه تلاش خود را می کند تا موفق شود .

قانون شماره 4 = توی فضای سایبری و غیر سایبری خوش بگذرون و توی هر دو فضا هکر باش !

قانون شماره 5 = یک هکر یا یک راه حل برای مشکل پیدا میکند و یا یک راه حل خلق میکند ! ! !

قانون شماره 6 = یک هکر هیچوقت جایی رو بدون دلیل Hack نمی کند !

قانون شماره 7 = دنبال اهداف غیر ممکن باش ! و سعی کن با انجامشون همه رو حیرت زده کنی!!!

قانون شماره 8 = همیشه اول خودتو Hack کن ..

همچنین به بسیار مهم نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP