پرش به

تصویر
- - - - -

سرعت سرویس adsl

بهترین پاسخ Blackwolf_Iran, 31 ژانویه 2017 - 02:56

سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

آقا یه سرویس adslگرفتیم ما سرعت دانلودو رو مودم 16 مگ آپ کرده شرکت سرویس دهنده بعد یه بار تقسم به 8 که کنیم برا تبدیل بیت به بایت یه بار دیگه هم به 8 تقسیم کنیم برا اشتراک گذاشتن بین 8 تا یوزر میشه حدودا سرعت دانلودی به اندازه 250 کیلوبایت و این در بدترین شرایطه یعنی هر 8 تا یوزر با هم دان کنن که این حداقل تو یه ساعت از شبانه روز نباید اتفاق بیفته . کیفیت خطم خوبه یعنی از لحاظ snr مشکلی نیست بعد پشتیبانی هم میگه م لیمیت نکردیم پهنای باندتونو یوزر منم لیمیت نشده چون چند تا یوزرو رو این خط تست کردم و جالبی اینجاست که وقتی دانلودو شروع میکنم اول کار رو  mb/s 1.2 شروع میشه ولی بعد 2 ثانیه میاد رو 200 کیلو قفل میشه اگه دوستان بتونن کمکم کنن ممنون میشم خیلی داغونم چند روزه به خاطر این سرعت نت.

عزیز مشکل میتونه از هرجایی باشه

از آپدیت شدن ویندوزتون (به عنوان مثال از ی جای دیگه داره دانلود میشه و شما بی خبریو سرعت نتت تقسیم میشه)

میتونه مشکل از آی اس پی شما باشه

میتونه مشکل از کیفیت سیم ها باشه (اتصالی و نویز و ...)

بهترین کاری که شما میتونین انجام بدین اینه که اول بررسی کنین که مشکل از شماست یا شرکت سرویس دهنده

بعد اگر مشکل از شما بود که حلش میکنین اگر نه حضوری اقدام کنین برای بررسی .

در این مورد تنها توان کمک از طرف انجمن چنین راهنمایی هایی هست .

رفتن به مطلب کامل

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 31 ژانویه 2017 - 12:14

• %30███▒▒▒▒▒▒▒
  • VIP
  • 31 ارسال
    Last Visit 5 روز قبل
  • Country :
  • Name : /\/\/\/

آقا یه سرویس adslگرفتیم ما سرعت دانلودو رو مودم 16 مگ آپ کرده شرکت سرویس دهنده بعد یه بار تقسم به 8 که کنیم برا تبدیل بیت به بایت یه بار دیگه هم به 8 تقسیم کنیم برا اشتراک گذاشتن بین 8 تا یوزر میشه حدودا سرعت دانلودی به اندازه 250 کیلوبایت و این در بدترین شرایطه یعنی هر 8 تا یوزر با هم دان کنن که این حداقل تو یه ساعت از شبانه روز نباید اتفاق بیفته . کیفیت خطم خوبه یعنی از لحاظ snr مشکلی نیست بعد پشتیبانی هم میگه م لیمیت نکردیم پهنای باندتونو یوزر منم لیمیت نشده چون چند تا یوزرو رو این خط تست کردم و جالبی اینجاست که وقتی دانلودو شروع میکنم اول کار رو  mb/s 1.2 شروع میشه ولی بعد 2 ثانیه میاد رو 200 کیلو قفل میشه اگه دوستان بتونن کمکم کنن ممنون میشم خیلی داغونم چند روزه به خاطر این سرعت نت.

.Knowledge is Free

.We Are Anonymous

.We Are Legion

.We Do Not Forgive

.We Do Not Forget

.Expect Us

#2 ارسالی 31 ژانویه 2017 - 02:56   بهترین پاسخ

• Professional Hacker
  • Super Moderator
  • 596 ارسال
    Last Visit 5 روز قبل
  • Slogan : SEC_RITY is not complete without U!
  • Country :
  • Name : Lord Black

عزیز مشکل میتونه از هرجایی باشه

از آپدیت شدن ویندوزتون (به عنوان مثال از ی جای دیگه داره دانلود میشه و شما بی خبریو سرعت نتت تقسیم میشه)

میتونه مشکل از آی اس پی شما باشه

میتونه مشکل از کیفیت سیم ها باشه (اتصالی و نویز و ...)

بهترین کاری که شما میتونین انجام بدین اینه که اول بررسی کنین که مشکل از شماست یا شرکت سرویس دهنده

بعد اگر مشکل از شما بود که حلش میکنین اگر نه حضوری اقدام کنین برای بررسی .

در این مورد تنها توان کمک از طرف انجمن چنین راهنمایی هایی هست .

Exploit-DB

(( AirSploit Framework Wireless Security To0l ))

GitHub :)

دیتابیس های مورد نفوذ قرار گرفته

آموزش کامل سیملینک

آپلود شل با هر نوع فرمتی

باگ های ثبت شده here & here

..:: Blackwolf_Iran ::..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Im Just a Security Researcher =)

image.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP