پرش به

تصویر
  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 17 دسامبر 2016 - 02:44

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :
  • Name : ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌

*
پست محبوب

به نام الله

سلام خدمت تمامی مدیران و اعضای انجمن امنیتی هکران ناشناس.

خوب از عنوان تایپیک یچیزایی میشه فهمید.

با توجه به اینکه وردپرس یکی از cms های رایگان و پرکاربرد هست امنیت اون نیز مهم هست و اکثر سایت های ایرانی هم از این محتوا ساز استفاده میکنند امنیت اون واقعا مهم هست یه مثال بزنم شما اشتباهی یه افزونه رو نصب کنی و آگاهی از اون نداشته باشی ممکنه همون باعث مورد نفوذ قرار گرفتن سایت شما بشه

خوب دیه زیاد حرف نمیزنم در این تایپیک آموزش امنیت وردپرس به رایگان و تصویری قرار می گیره و اما قوانین تایپیک:

1- اسپم به هر نحوی ممنوع

2- اگر خواستید مطلب یا فیلم آموزشی قرار بدید کپی نباشه

3- با توجه به گزینه 2 از آپلود سنتر تیم استفاده بشه.یا پیکو فایل

4-برای بالا بردن ارزش مطالب و جلوگیری از اسپم از دکمه تشکر یا پسند استفاده بشه.

5- در ویدیو ها از زبان پینگلیش استفاده نشه :/

آموزش های به ترتیب قرار می گیره.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Wolf Moon 19 مه 2017 - 12:01 .

#2 ارسالی 17 دسامبر 2016 - 10:57

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :

*
پست محبوب

سلامی دوباره

خوب ظهر ویدیو رو گرفتم ولی وقت نکردم براتون آپلود کنم الان میزارم و یکمم توضیح میدم

ببینید نفوذگر اول میاد سایت رو خوب اسکن میکنه اولین راه همون دستی هست هرکسی که توی هکینگ کار کرده باشه میدونه اول باید نوع cmsرو بشناسه توی سایت های وردپرسی هم یکی از راه ها نگارش وردپرس هست دیه توضیح کافی هست.

فیلم رو براتون آپلود میکنم.

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

11.18MB   19 تعداد دریافت ها

موفق باشید

#3 ارسالی 19 دسامبر 2016 - 11:50

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :

*
پست محبوب

سلام دوباره برای شما ناشناسان عزیز
خوب میدونید که حملات بورت فورس چیه؟! خوب بخشی از کرکینگ هست زیاد توضیح خواستید Google.com حالا کاری باهاش ندارم.
هکرمیاد حساب مدیر سایت وردپرسی رو کرک کنه خوب برای اینکار 3 چیز نیاز هست اول اینکه پسورد لیست دوم هم صبر و در نهایت یوزر ادمین خوب اگه یوزر ادمین ر پیدا کنه کارش راحت تر هست که این کار توی وردپرس چن لحظه طول میکشه.

خوب ما توی این فیلم که همین الان رکورد کردم یاد میگیریم چطوری یوزر رو پیدا کنیم و از یوزر سایت خودمون حفاظت کنیم.

هرچقدر کردم اینترنت یاری نکرد تو انجمن آپلود کنم

اها فقط یه چیز من موقع نوشتن تابع توی فیلم یدونه علامت ؟ تو اول یادم رفت اونوخودتون موقع ویرایش وردپرس تون لحاظ کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Wolf Moon 11 فوریه 2017 - 12:31 .

#4 ارسالی 07 ژانویه 2017 - 05:20

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :

*
پست محبوب

سلام خدمت همه اعضای انجمن امنیتی هکران ناشناس

=======================================================

خوب همون طوری که گفته بودم سیستم درست بشه ادامه میدم. الان دیه وقتشه :دی

خوب همه ما میدونیم که هر بار که وردپرس آپدیت میشه قبلش یجای باگ داشته که توی این آپدیت رفع شده و باید آپدیت کنیم و اما ما شاید یادمون بره آپدیت کنم برای مثال من یه سایت شرکتی با وردپرس ساختم و فقط داخلش معرفی هست و داخل سایت هیچگونه پستی منتشر نمیشه بس آدم سختش میشه بره پنل و هی سر بزنه. یا هم اصلا شاید بلد نیستیم آپدیت کنیم یا میترسیم خرابش کنیم میشه هزار یک دلیل اورد من تو این نوشته میخوام دوتا کمک کنم اولین این که وردپرس رو آپدیت اتوماتیک کنیم و اینکه تو بالا یادم رفت بگم ما زبان فارسی وردپرس رو انگار بیشتر دوست دارم پس باید وردپرسی که آپدیت میشه رو فارسی کنیم.

خو کاقیه دو تا افزونه زیر رو نصب کنیم.

==============================================

خوب لطفا نظر بدید راجب چی بنویسم مثلا کدوم بخش رو امنیتش رو بالا ببریم. البته در پ.خ :kap:

ویرایش شده توسط Wolf Moon 14 ژانویه 2017 - 12:35 .

#5 ارسالی 10 فوریه 2017 - 06:01

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :

*
پست محبوب

به نام خداوند بخشند مهربان

خوب اول یه معذرت خواهی کنم بابت تاخیر در قرار دادن آموزش ها.

==============================================

در پست های قبلی با حمله های هکر برا کرک پسورد آشنا شدیم خوب یه کارای هم برا جلو گیری کردیم ولی کافی نیستن همتون بهتر از من میدونید یکی از راه های جلو گیری از کرک صفحه لوگین استفاده از کپچا ها هست امروز هم میخوایم  توی وردپرس این کار رو انجام بدیم اول به این آدرس برید و افزونه رو دانلود و نصب کنید

اگه با خطا خوردید از داخل وردپرس نصب کنید.

خوب حالا بعد از فعال سازی ازتون کیلد وبسایت میخواد که باید از گوگل بگریم به این آدرس برید و بعد لوگین و وارد کردن آدرس وبسایت خودتو کلید ها رو بگرید و توی افزونه قرار بدید و فعالش کنید

حالا با تنظیم افزونه میتونید توی صفحه لوگین و کامنت ها و... از کپچای گوگل  استفاده کنید .

موفق باشید./یا حق

ویرایش شده توسط Wolf Moon 13 فوریه 2017 - 02:05 .

#6 ارسالی 18 مه 2017 - 01:30

Wolf Moon
+1,022
  • Anonymous
  • VIP
  • 290 ارسال
    Last Visit
  • Country :

بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز انجمن دوست داشتنی Iranonymous

در این سری از آموزش های امنیت وردپرس شما رو میخوام با محدود سازی پنل مدیریت آشنا کنم.

حتما شما هم خبر دارید که یه باگ 0day تو وردپرس پیدا شده که پسورد رو ریست میکنه و هرکس با این اکسپلویت بتونه کار کنه میتونه سایت شما رو هدف قرار بده و نفوذ کنه و تا اونجایی هم که خبر دارم پچ برای این باگ نیومده بس چاره نیست تا خودمون دست به کار بشیم.

خوب ما میخوایم پنل مدیر رو با ای پی محدود کنیم :

1- ای پی خودتون رو پیدا کنید (توی گوگل سرچ کنید)

2- وارد هاست خودتون بشید فایل htaccess ویرایش کنید و این کد رو قرار بدید

بجای ip آدرس آی پی خودتون رو بنویسید.

نکته:

اگر آی پی شما پویا هست باید قسمت مشترک اون رو بدید. برای مثال اگه ای پی شما بصورت 85.122.84.6 و ای پی شما ایستا نیست باید کد بالا رو بصورت زیر وارد کنید

نکته:

قبل از انجام هر گونه تغیر پیشنهاد میکنم هر چند چیز ساده ای هست ولی چند بار روی لوکال هاست تمرین و تست کنید.

WolfMoon

همچنین به بسیار مهم, WordPress Security, امنیت, هک وردپرس, افزونه امنیت, افزونه امنیتی, افزونه امنیتی وردپرس, آموزش امنیت, هک و امنیت, آموزش, پلاگین امنیتی وردپرس, پلاگین, پلاگین امنیتی, راه های امنیتی, راه های امنیتی وردپرس, روش های امنیتی, روش های امنیتی وردپرس, آموزش های امنیتی وردپرس, وردپرس, کانفیگ وردپرس, هکر وردپرس, 10 راه امنیتی وردپرس, 3 روش امنیت ساده وردپرس, چند روش ساده امنیت وردپرس, امنیت ساده وردپرس, امنیت رایگان, آموزش رایگان, آموزش رایگان امنیت, آموزش رایگان وردپرس, آموزش وردپرس, آموزش های رایگان, آموزش هک, آموزش رایگان هک, کتاب آموزش هک سایت, کتاب هک, هکران ناشناس, آنانیموس, آنانیموس ایران, هکران آنانیموس, آموزش جامه وردپرس, اموزش امنیت وردپرس, هک سایت, آموزش هک سایت, آموزش دیفیس سایت, آموزش دیفیس, دیفیس سایت, هک ساده, هک ساده سایت, امنیت ساده نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP