پرش به

تصویر

نصب چندین تلگرام و موبوگرام در اندروید

نصب چند تلگرام در اندروید نصب دو تلگرام اندروید نصب دو تلگرام روی اندروید نصب همزمان دو تلگرام اندروید نصب چند موبوگرام در اندروید نصب چند موبوگرام روی اندروید نصب چند تلگراف در اندروید نصب چند تلگرام در کامپیوتر نصب چند تلگرام روی کامپیوتر نصب چند تلگرام روی پی سی نصب چند تلگرام روی pc نصب چند موبوگرام در کامپیوتر نصب چند موبوگرام در شبیه ساز اندروید نصب چند تلگرام در شبیه ساز اندروید نصب چند تلگرام در شبیه ساز اندروید کالی نصب چند تلگرام در کالی استفاده بیش یک تلگرام در اندروید استفاده بیش از 1 تلگرام در اندروید استفاده بیش 2 تلگرام در انروید استفاده بیش از دو تلگرام در اندروید ساخت بینهایت تلگرام در اندروید ساخت بینهایت موبوگرام در اندروید تلگرام پیشرفته اندروید ترفند ترفندستان ترفندهای اندروید ترفند های تلگرام ترفندهای تلگرام ترفند های موبوگرام هک تلگرام هک موبو گرام هگ با موبوگرام

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
4 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 31 اوت 2016 - 11:38

Wolf Moon
+1,041
  • Anonymous
  • VIP
  • 296 ارسال
    Last Visit مارس 31 2018 11:26
  • Country :
  • Name : ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌

*
پست محبوب

به نام الله

درود خدمت تمامی اعضای انجمن هکران ناشناس

در این آموزش قراره یاد بگیریم که چطور بیش از یک یا دو یا اصلا 100 نسخه تلگرام یا موبوگرام یا هر برنامه رو داخل گوشی اندروید نصب کنیم.

شاید تا حالا تو نت جست جو کرده باشید و چند وبسایت دیده باشید که گفتن تلگرام نارجی نصب کن یا مشکی و.... چند نوع مختلف که اینا سطح وب هست و اینجا میگم آدم باید یکم خلاق باشه خوب بریم سراغ آموزش:

خوب اول بگم که وقتی میخواید خروجی برنامه اندرویدی بگرید ازتون سه مشخه میخواد که به ترتیب:

1-نام برنامه

2-شماره نسخه

3-نام پکیج

خوب و اینا به چه دردی میخورن: اولی خوب معلومه مشخه برنامه هست که میگه اسم برنامه ما چیه :)

دومی هم شماره یا همون تعداد دفعاتی که برنامه بروز شده و نسخه جدید اومد و....

سومی که اصل کاره از سه بخش تشکیل میشه که جدا کننده هر بخش ( . ) هست به عنوان مثال iranonymous.org.apk

این سه قسمت انتخاب کاملا اختیاری هست و میتونیم هر چیزی بنویسیم این رو هم بگم موقعی هم که بروز رسانی برنامه ای میاد از طریق همین بروز میشه ,و موقع نصب هم اگه این اسم تکراری باشه نصب نمیشه , این از توضیحات.

خوب قراره ما اسم پکیج رو تغیر بدیم تا بتون نصب بشه برای این کا نیاز به برنامه های داریم من اینجا یکی از بهترین ها رو براتون آماده کردم که میتونید آخرین نسخه رو از

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

بعد دانلود برنامه داخل اندروید نصب کنید و اجرا کنید

iranonymous.org_1472630195__1.jpg

دومین گزینه رو انتخاب کنید از داخل برنامه ها برنامه مورد نظرتون رو انتخاب کنید من اینجا موبوگرام رو انتخاب میکنم.

iranonymous.org_1472630314__2.jpg

خوب روی سومین گزینه لمس کنید

iranonymous.org_1472630396__3.jpg

همون طور که تو توضیحات گفتم قرار ما اسم پکیج رو تغیر بدیم و از کادر دوم این کار انجام بدید ( یه حرف اضافی هم کافیه) بعد تغیر رو دکمه پایین ( ذخیره ) لمس کنید و بزارید کارش تموم بشه و بعد نصب کنید و حالا برنامه رو ببندید و صفحه گوشی برید و مبینید یکی دیه ساخته شده و حالا میتونید استفاده بدون هیچ گونه مشکلی. :)

و میتونید این کار رو بینهایت بار برای هر برنامه ای که خواستید انجام بدید البته این یکی از امکانات این برنامه هست درضمن برنامه در دو نسخه پولی و رایگان در وب موجوده هست که این نسخه کامل هست.

:excl: تشکر فراموش نشه :excl:

#2 ارسالی 09 دسامبر 2016 - 07:33

• %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 3 ارسال
    Last Visit دسامبر 09 2016 11:05
  • Country :
  • Name : محمد

سلام. ..

خودتونو بیهوده خسته نکنید !

برنامه AppCloner رو نصب و اجرا کنید .بقیش خودتون می تونید جلو برید :)

• sgh0933 این پست را پسندیده است

#3 ارسالی 09 دسامبر 2016 - 07:58

Wolf Moon
+1,041
  • Anonymous
  • VIP
  • 296 ارسال
  • Country :

سلام. ..

خودتونو بیهوده خسته نکنید !

برنامه AppCloner رو نصب و اجرا کنید .بقیش خودتون می تونید جلو برید :)

ممنون از نظرتون

بیهوده؟؟؟

خستگی؟؟!

فکر نکم کار سختی باشه

امکاناتی که AppCloner میده اصلا با این برنامه قابل مقایسه نیست . از دسترسی به تغیر فایل های برنامه(عکس و موسیقی...) گرفته تا سورس برنامه.

=======================================================

اگه دوستان بخوان آموزش با AppCloner هم قرار میدم.

موفق باشید/ اسپم ندید

• Hellish_PN این پست را پسندیده است

#4 ارسالی 09 دسامبر 2016 - 08:23

• %0▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 1 ارسال
    Last Visit دسامبر 19 2016 05:05
  • Slogan : mostafa
  • Country :
  • Name : mostafa

سلام من اسم تغییر میدم ونصب میکنم ولی رو برنامه میزنم داخل نمیره ومیپره بیرون مشکل چییه اندورید 6

#5 ارسالی 09 دسامبر 2016 - 11:32

Wolf Moon
+1,041
  • Anonymous
  • VIP
  • 296 ارسال
  • Country :

سلام من اسم تغییر میدم ونصب میکنم ولی رو برنامه میزنم داخل نمیره ومیپره بیرون مشکل چییه اندورید 6

سلام مراحل رو درست رفتید؟

چه برنامه ای رو ویراش کردید؟

مطمعن بشید که نسخه اصلی برنامه رو ویرایش می کنید

اگه مشکلتون حل نشد پ.خ(پیام خوصوصی ) ارسال کنید. لطفا/.

برای جلوگیری از اسپم قفل میکنم/.

ویرایش شده توسط Wolf Moon 09 دسامبر 2016 - 11:36 .

همچنین به نصب چند تلگرام در اندروید, نصب دو تلگرام اندروید, نصب دو تلگرام روی اندروید, نصب همزمان دو تلگرام اندروید, نصب چند موبوگرام در اندروید, نصب چند موبوگرام روی اندروید, نصب چند تلگراف در اندروید, نصب چند تلگرام در کامپیوتر, نصب چند تلگرام روی کامپیوتر, نصب چند تلگرام روی پی سی, نصب چند تلگرام روی pc, نصب چند موبوگرام در کامپیوتر, نصب چند موبوگرام در شبیه ساز اندروید, نصب چند تلگرام در شبیه ساز اندروید, نصب چند تلگرام در شبیه ساز اندروید کالی, نصب چند تلگرام در کالی, استفاده بیش یک تلگرام در اندروید, استفاده بیش از 1 تلگرام در اندروید, استفاده بیش 2 تلگرام در انروید, استفاده بیش از دو تلگرام در اندروید, ساخت بینهایت تلگرام در اندروید, ساخت بینهایت موبوگرام در اندروید, تلگرام پیشرفته, اندروید, ترفند, ترفندستان, ترفندهای اندروید, ترفند های تلگرام, ترفندهای تلگرام, ترفند های موبوگرام, هک تلگرام, هک موبو گرام, هگ با موبوگرام نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP