پرش به

تصویر
- - - - -

بدست آوردن پسورد جی میل

پسورد

بهترین پاسخ The predator, 16 ژوئیه 2016 - 01:59

دوست عزیز ما الان دیگه تو سال 2016 هستیم و یواش یواش میریم تو 2017 به نظرم کمی باید اطلاعاتتون رو اپدیت کنید

اول اینکه دیگه بک ترک نمیگم بده ولی خب دیگه استفاده زیادی ازش نمیشه چون ابزارهاش نه اپدیت میشه و خب خاصیتش نسبت به کالی 2 خیلی کمتره

شما اول به نظرم کالی 1 رو بریزید و چندین ماه کار کنید و بعد کالی 2 اگر میگم 1 رو بریزی برای حرفه ایی شدنت هستم چون بنده 

به شخصه دیگه دارم به یه نتایجی میرسم که اشتباه کردم کالی 2 رو جایگزین 1 کردم البته تو بعضی موارد !!

دوم اینکه دیگه هایدار جوابگو نیست و سیستم امنیتی جیمل این باگ رو رفع کرده فکر میکنم تو سال 2015 و دیگه پسورد درست رو نشون نمیده

شاید بعضی ها رو نشون بده ولی درصد خطای بالایی دارهه و وقتی کرک کنید برای طرف گزارش میشه که خیلی بدهه !!!

شما سعی کنید برای کرک جیمل برنامه بنویسید پیشنهادم اینه که از زبان پایتون شروع کنید 

موفق باشید

مرسی از پشنهادتون از اون جایی که کالی چند سال اومده بک ترک نصب کردم چون بیشتر آموزش ها با بک ترک هستن گفتم شاید بعضی از اموزش ها با کالی هم خوانی نداشته باشد !

رفتن به مطلب کامل

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی 16 ژوئیه 2016 - 01:42

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 10 ارسال
    Last Visit ژوئیه 21 2016 11:44

سلام و درود من یک تازه وارد backtrack  هستم 

با روش hydra  می خوام پسورد رو بدست بیارم ولی نمیشه حتی پسورد درست هم توی پسلیست قرار میدم باز پیدا نمی کنه از پسلیست ها هم استفاده کردم که دیدم پسورد غلط رو پیدا می کنه!!! 

اگه امکانش هست راهنماییم کنین

#2 ارسالی 16 ژوئیه 2016 - 01:54

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 10 ارسال

خب خیلی جالب شد !

من همین الان یه جی میل جدید درست کردم و به راحتی تونست پسوردش رو بدست بیاره ولی جی میل هالی قدمی با این که پسورد درست رو در پسلست قرار میدم بدس نمیاره

#3 ارسالی 16 ژوئیه 2016 - 02:49

Mkali07
+100
  • %50█████▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 58 ارسال
    Last Visit سپتامبر 14 2016 12:52
  • Country :
  • Name : root

دوست عزیز ما الان دیگه تو سال 2016 هستیم و یواش یواش میریم تو 2017 به نظرم کمی باید اطلاعاتتون رو اپدیت کنید

اول اینکه دیگه بک ترک نمیگم بده ولی خب دیگه استفاده زیادی ازش نمیشه چون ابزارهاش نه اپدیت میشه و خب خاصیتش نسبت به کالی 2 خیلی کمتره

شما اول به نظرم کالی 1 رو بریزید و چندین ماه کار کنید و بعد کالی 2 اگر میگم 1 رو بریزی برای حرفه ایی شدنت هستم چون بنده 

به شخصه دیگه دارم به یه نتایجی میرسم که اشتباه کردم کالی 2 رو جایگزین 1 کردم البته تو بعضی موارد !!

دوم اینکه دیگه هایدار جوابگو نیست و سیستم امنیتی جیمل این باگ رو رفع کرده فکر میکنم تو سال 2015 و دیگه پسورد درست رو نشون نمیده

شاید بعضی ها رو نشون بده ولی درصد خطای بالایی دارهه و وقتی کرک کنید برای طرف گزارش میشه که خیلی بدهه !!!

شما سعی کنید برای کرک جیمل برنامه بنویسید پیشنهادم اینه که از زبان پایتون شروع کنید 

موفق باشید

#4 ارسالی 16 ژوئیه 2016 - 01:59   بهترین پاسخ

• %10█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  • Anonymous
  • 10 ارسال

موفق باشید

مرسی از پشنهادتون از اون جایی که کالی چند سال اومده بک ترک نصب کردم چون بیشتر آموزش ها با بک ترک هستن گفتم شاید بعضی از اموزش ها با کالی هم خوانی نداشته باشد !

همچنین به پسورد نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

رفتن به اول صفحه | Back To UP